Ağda Sonrası Sivilce Nasıl Geçer
Ağda Sonrası Sivilce Nasıl Geçer

Ağda Sonrası Sivilce Iyi mi Geçer

Ağda sonrası sivilce iyi mi geçer; Ağda işlemi esnasında kıl köklerinin şiddetli bir şekilde yerinden çekilmesi bölgeyi uyararak sivilce oluşumuna niçin olabiliyor. Ağda sonrası sivilce iyi mi geçer Kadinay.Net sizler için araştırdı.

Ağda Sonrası Sivilce Iyi mi Geçer..

Ağda yapmanın en büyük cilde hasarlarından birisi sonrasında cildin tahriş olmasından kaynaklı oluşan sivilcelerdir! Sadece bu problemi sivilce öncesi alacağınız tedbirlerle ortadan kaldırmanız mümkündür.

Ağda esnasında Sivilce Önlemek İçin;

Ağda kaynaklı oluşan sivilceleri ortadan kaldırmak için en iyi yöntemlerden biri, ağda öncesinde ve esnasında soğuk kompreks yapmaktır. Bunların yanında giyim olarak pamuklu ürünleri tercih etmelisiniz. Cildin terlemesini engellemek için pamuklu kumaş kullanımı arttırılmalıdır. Bir öteki tavsiye ise ağda öncesi peeling etkili vücut şampuanı kullanmaktır. Bu işlemi bir havlu yardımıyla ılık su ile ıslatarak uygulaya bilirisiniz. Bu sayede ölü deriden kurtulur ve ciltteki fazla yapı uzaklaştırabilirsiniz.

Ağda sonrası oluşan Sivilceleri geçirmek için ise;

Oluşan sivilcelerin genişlememesi için sivilce oluşan bölgeye kesinlikle elle dokunmayınız. Eğer dokunursanız sivilceler yayılır. Eğer ağda sonrası sivilceleriniz oluştuysa, bir süre havuza girmeyiniz. Duş alırken ise küvet yerine ayakta duş almayı tercih edin. Fazla egzersiz yapmış olup terlememeye itina gösterin. Terlemeniz sivilce bölgesini şiddetlendirir ve yayar. Ağdadan sonraki gün peeling etkili vücut şampuanı ile fazla bastırmadan yıkayınız. Tahrişi almak için soğuk kompreks uygulayın sivilce oluşan bölgelere. Ve cildinizin hava alabileceği giysiler giymeye itina gösterin.

Etiket ağda Ağda sonrası sivilce Ağda sonrası bakım Ağda sonrası sivilce tedavisi Ağda sonrası sivilcelere tedbir Ağda Sonrası Sivilce Iyi mi Geçer Ağda sonrası oluşan sivilceler Ağda sonrası alerji Ağda sonrası alerji iyi mi geçer Ağda sonrası alerji tedavisi

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir