Balık burcu erkeği ve cinsellik
Balık burcu erkeği ve cinsellik

Balık burcu erkeği ve cinsellik

Onu meraklandırın

Balık burcu erkeği oldukca fazla hayal kurar. Onu cinsellik hakkında meraklandırmanız, sizin hakkınızda daha çok hayal kurmasını sağlayacak! Hayalleri ise size olan tutkusunu bir üst seviyeye taşıyacak

Duygusal olun

Balık burcu erkeği için duygusal anlamış olur yaşamak, cinsellik kadar önemlidir. Bundan dolayı en önce onun kalbini kazanmaya çalışın. Size tamamen kalbini açtığında cinsel hayatınız daha da güzelleşecek. Ona duygusal sürprizler yaparak ya da duygusal bir ortam hazırlayarak onu daha da havaya sokabilirsiniz.

Nazik olun

Balık burcu erkeği ne kadar tutkulu olsa da nazik ve yumuşak bayanlar cinsel hayatında onu daha mutlu eder. Yırtıcı ve atılgan bayanlara karşı birazcık mesafeli olabilen balık burcu erkeği, kendi benzer biçimde duygusal bayanlar ile daha iyi bir cinsel yaşam yakalar.

Ön yiyişmeye ehemmiyet verin

Balık burcu erkeği için cinsellikte eğer olmazsa olmazlardan bir tanesi ön sevişmedir. Güzel ve uzun bir ön sevişme, balık burcu erkeğini hem duygusal hem de fizyolojik olarak uyaracaktır. Ön sevişme, balık burcu erkeğinin size tam olarak kendini açmasını elde edecektir.

Yorumlar

yorum

Bir yorum

  1. hastayım bu adama ya :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir