Bebek Yüzlü Olmak İçin
Bebek Yüzlü Olmak İçin

Bebek Yüzlü Olmak İçin

Bebek Yüzlü olunur mu, yoksa bebek yüzlü doğulur mu, tam bilmiyoruz fakat; bu yönde çeşitli stratejiler edinmek mümkündür.

Bebek Yüzlü Olmak İçin, bebek benzer biçimde olmak gerekmekten öte, bazı kimi önlemlerle insanlara o imajı sunabilmenin bazı yolları bulunmaktadır.

BEBEK YÜZLÜ OLMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Bebek yüzlü olan insanoğlu çevrelerinde pozitif kişiler olarak algılanırlar. Daima genç görünürler. Havalıdırlar. Yaydıkları o saf imajdan dolayı, güvenilir bir portre de çizerler. Kimi süre şeytan tüyüne haiz oldukları, ne yaparlarsa yapsınlar, kimsenin onlara kızmadığı da söylenir. Çapkınları da çıkabilir, vefalıları da… O mevzulara fazla giremiyoruz. Vakaya iyi mi yaklaşacağınız size kalmış.

BEBEK YÜZLÜ OLMAK ADINA NELER YAPMAK GEREKLİDİR?

Bebek yüzlü doğmadım diye üzülmeyin. Kimi ufak taktiklerle bu hale bürünmeniz mümkün gözüküyor.

Bebek Yüzlü Olmak İçin, ilk olarak ayna karşısında bayağı bir mesai harcamanız gerekiyor. Yüzünüze oturacak o sempatik gülümsemeyi yakaladığınız anda, onu şak diye dondurup, bir kimlik benzer biçimde üstünüze giyinmeniz, yeri vardığında de işlevsel şekilde onu kullanmanız gerekiyor. Bu gülümseme; bir erkekle flört etmek için de annenizden izin koparmak için de, öğretmeninizden yüksek not almak için de olabilir. Sebebini oldukça karıştırmıyor, işin hususi kısmını mahremiyet çerçevesinde size bırakıyoruz.

Bebek Yüzlü Olmak İçin, devamlı pozitif bir enerji yaymak gerekiyor; zira, bebek yüzlü derken de o bebeğin gülümserken, sempatik yüzü kastediliyor. Sakın vakası yanlış anlayıp, suratımızı indirmeyelim, aman!

Bebek Yüzlü Olmak İçin, kendimize dikkat etmemiz; spor yapmamız, uyku düzenimizi sağlam tutmamız gerekiyor ki, kırışıklıklarımız bizi erken ele vermesin.

Bebek Yüzlü Olmak İçin bebek benzer biçimde olmak gerekiyor ki, onun yolu da kendimize bakmaktan, ehemmiyet vermekten, kendimizi hakikaten iyi hissetmemizden geçiyor.

İLİşKİLİ HABERLER Avokado Çekirdeğini Cilt Bakımında Kullanabilirsiniz

Avokado Çekirdeğini Cilt Bakımında Kullanabilirsiniz

Gece Cilt Bakımı

Gece Cilt Bakımı

Kahve Telvesi ile Cilt Bakımı

Kahve Telvesi ile Cilt Bakımı

Anti Aging Cilt Bakımı Nedir?

Anti Aging Cilt Bakımı Nedir?

İLİşKİLİ GALERİLER Dermatologlardan 5 Kolay Cilt Bakım Tüyosu

Dermatologlardan 5 Kolay Cilt Bakım Tüyosu

Sabahları Cilt Bakım Rutininiz Olmalı

Sabahları Cilt Bakım Rutininiz Olmalı

Meyve Kabukları İle Yapabileceğiniz Cilt Bakımları

Meyve Kabukları İle Yapabileceğiniz Cilt Bakımları

Yağlı Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalı

Yağlı Cilt Bakımı Iyi mi Yapılmalı

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir