Bileklik Modelleri
Bileklik Modelleri

Bileklik Modelleri

Düz bir giysisi heybetli bir bileklikle heybetli hale getirmek mümkün. Ya da heybetli bir kombini bilekliklerle daha şık hale getirebilirsiniz.

Burçlara Gore Bilezik Seçimi Iyi mi Yapılır?

Burçların etkilerini hayatımızın her alanında görürken olumsuzlukların önüne geçmek için doğru taşları tercih edebiliriz. Burçlara bakılırsa bilezik seçimi doğduğunuz ayın taşını tercih edebilirsiniz. Bu taşlar aradığınız huzuru bulmanıza destek olacaktır.

• Kış aylarında doğduysanız yürekli bir kişiliğiniz bulunduğunu söylemek mümkün. Aradığınız enerji ise mutluluk, canlılık, itimat veren taşlarda saklı. Şubat ayında doğanlar ametist, ocak ayında doğanlar garnet, aralık ayında doğanlar ise turkuaz taşlı bileklikler tercih etmeli.

• İlkbahar aylarında doğanların uyum, cesaret, sempati enerjisi veren taşları tercih etmesi gerekiyor. Mart ayında doğanlar akuamarin, nisan ayında doğanlar elmas, mayıs ayında doğanlar ise zümrüt taşlı bileklikleri kullanabilir.

• Yazları doğduysanız sadakatin simgesi olan hususi taşlı bilekler tam size bakılırsa. Haziran ayında doğanlar inci, temmuz ayında doğanlar yakut, ağustos ayında doğanlar peridot bilekler taşıyabilir.

• Sonbaharın duygusal yansımalarını görüyorsanız doğduğunuz ayların taşlarını bileğinizde taşıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Eylül ayında doğduysanız safir, ekim ayında doğduysanız opal, kasım ayında doğduysanız sitrin taşlı bilekleri kullanabilirsiniz.

Talih Bileklerinin Anlamını Biliyor Musunuz?

Bilezik modelleri şık ve zarif tasarımlarla karşımıza çıksa da spor görünümlü modeller günlük hayatta daha oldukça tercih ettiğimiz tasarımlardır. Geçmişten bu yana en sevilen bileklikler ise her kızın bir kez satın almış olduğu talih bilekleri olabilir. Talih bilekleri rengine bakılırsa değişik hikayeleri temsil eden hususi bilekliklerdir.

Talih bileklerinin hikayesi şöyleki başlıyor; yaşamdan istediğiniz bir dileğiniz var ve bu dileğe bakılırsa bilezik seçiyorsunuz. Satın aldıktan bileğinizden çıkarmamanız gerekiyor. Bilezik koptuğunda dileğiniz gerçekleşiyor. Gökkuşağı renkleri taşıyan bu bileklerin anlamları şu şekilde;

• Kırmızı renklerin yoğun olduğu bilezik aşk

• Mor renklerin yoğun olduğu bilezik ümit

• Sarı renklerin yoğun olduğu bilezik para

• Mavi renklerin yoğun olduğu bilezik talih

• Yeşil renklerin yoğun olduğu bilezik arkadaşlık

• Beyaz renklerin yoğun olduğu bilezik ise özgürlüğü temsil ediyor.

Kalınca Bileklere En Uygun Bilezik Modeli Nedir?

Normalden kalınca bileklere haiz olan hanımefendilerin bilezik seçimi siyah renklerden yana olmalıdır. İnce ipli yada mini taşlı bileklikler kullanabilirsiniz. Oldukca detaylı ve hacimli bileklikler, bileğinizi olduğundan kalınca göstereceği için seçimleriniz içinde olmamalı. Altın tercih ediyorsanız beyaz altın daha doğru bir seçim olacaktır.

Abiyelerle Bilezik Kullanılır Mı?

Bilezik modelleri günümüzde oldukça hoş tasarımlara haiz olduğundan istediğiniz her giysiyle kullanabilirsiniz. Abiyelerle kullanabileceğiniz oldukça hoş bilezik tasarımları da vardır. Hususi günlerin giysilerini tamamlamak için zümrüt taşlı, inci, altın ve gümüş şeklinde kıymetli bileklikler tercih edebilirsiniz. Taşlı modeller de abiyeleri tamamlamak için kullanabileceğiniz bileklikler içinde.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir