Bordo Ayakkabı Modelleri
Bordo Ayakkabı Modelleri

Bordo Ayakkabı Modelleri

Onlarca değişik ayakkabı modeli arasından bordo renkleri tercih ederek iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bordo Ayakkabılar Iyi mi Seçilmeli?

Bordo ayakkabılardan yana yapacağınız seçimler heybetli olmanızı sağlayacağı benzer biçimde yanlış seçimlerle rüküş görünme olasılığınız da yüksek. Bordo ayakkabı trendi bildiğiniz benzer biçimde 2016 senesinde revaçtaydı. Sadece renklerin modası geçmeyeceği için elbet kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu ayakkabılarla çağıl bir görünüm elde etmek istiyorsanız seçiminiz burnu yuvarlak modellerden yana olmamalı. Hem de fazlaca bantlı, kafes ayakkabı tarzında modeller de günümüzde oldukça bayağı görünüyor.

Bordo topuklu ayakkabı seçiminiz streç bot, tek bantlı ince topuk, bileği bağcıklı modellerden yana olmalıdır. Sezonun en popüler tasarımları olan bu modeller bordo ayakkabının zarafetini gösterebileceğiniz seçimler olacaktır. Ayakkabı topuğu kısa olmamalı ve mümkün olduğunda parmak dekolteli modeller seçmelisiniz. Burnu sivri ve kısa topuklu ayakkabılarda bu renk sönük kalacaktır.

Bordo Topuklu Ayakkabılar Iyi mi Tamamlanır?

Bordo ayakkabı modelleri geçmişten bu yana büyük değişimler gösterdi ve günümüzde fazla tercih edilmiyor. Bundan dolayı seçim yaparken trend modelleri seçmeniz gerekiyor. Bu sürem ayakkabılarda popüler olan renkler canlı renklerden yana olduğu içim bordo ayakkabıyla sönük kalmamak için ince topuklu modeller seçmelisiniz. Uzun topuklar, bağcık ve tek bant modelleri kullanarak çağıl bir seçim yapmış olacağınız için seçeceğiniz parçalar bu ayakkabılarla uyumlu olmalıdır.

Ayakkabıya uyumlu kombin yaparken ayak parmaklarınız ön planda olduğundan ilk olarak ojelerle tamamlamanız gerekiyor. Doğal olarak ki bordo ojelerle değil. Parmak dekoltesi kullandığınız bu modellerde ayak tırnaklarınızda french oje kullanmalısınız. Ayağınızda naturel bir görünüm elde ettikten sonrasında giyim seçimine geçebiliriz.

Heybetli bir renge haiz olan bordo ayakkabılar bu sürem dekolteli olduğundan ayaklarınız göze çarpan bir görünüme haiz olacaktır. Ayakkabı şıklığından taviz vermemek için parçalarınızı ne olursa olsun heybetli modellerden yana yapmalısınız. Büstiyer bu ayakkabıya en uygun üst seçim olacaktır. Üstünde blazer ceket ve altta ceketle aynı hizada biten şort kullanarak kombini tamamlayabilirsiniz.

Tesettür kombin yapmak için bu ayakkabılarla şık takımlar tercih etmelisiniz. Pantolon ve ceket takımlarla oldukça hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Renk seçiminizi yeşil tonlarında yapabilirsiniz. Bordo şal kullanarak bu ayakkabıları tamamlayabilirsiniz.

Bordo Ayakkabıyla Hangi Çanta Kullanılır?

Bordo ayakkabı modelleri genel anlamda kombin yapılması zorluk derecesi yüksek modellerdir. Sadece yeni sezonun ayakkabıları dekolteli olduğundan çanta seçimini daha kolay yapabilirsiniz. Çağıl bir görünüme haiz olmak için seçeceğiniz çantaların rengi canlı olmalıdır. Yeşil, mavi benzer biçimde renkleri kullanabilirsiniz. Zıt renklerden bir uyum yakalamak için mini çantalar kullanın ve ayakkabının sönük kalmasını engelleyin. Bu ayakkabılarla tercih edeceğiniz çantalar omuz çantaları ve asimetrik kesimli modeller olmalıdır.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir