Bordo Çanta Modelleri
Bordo Çanta Modelleri

Bordo Çanta Modelleri

Alımlı tasarımlarla karşımıza çıkan bordo çantaların hangi renklerle daha uyumlu bulunduğunu ve modellere daha oldukça yakıştığını sizler için anlattık.

Yeni Sezonun Bordo Çanta Modelleri Iyi mi?

Büyük bordo çantalar bir sezona damgasını vurmuş ve her kadının dolabında yerini almıştı. Geçtiğimiz yılların bordo tasarımları mütevazı ve salaş görünümlü çantalardı. Yeni sezonda ise çantalara hareket kazandırılıyor. Renkli çantaların oldukça revaçta olduğu bu sürem bordo çantaları oldukça sık göreceğiz. Yeni sezonun bordo çanta modelleri el çantaları olarak karşımıza çıkıyor.

Mini çantaların elde taşınması bu sezonun en havalı görünümlerinden biri. Deri bordo çantalar içinde yapacağınız en doğru seçim yılan derisi tasarımlar olacaktır. Desenlerin her parçada karşımıza çıkmış olduğu bu sürem çantalar da oldukça hareketli tasarımlara haiz.

Bordo Çanta Şıklığı Iyi mi Yakalanır?

Bordo çanta modelleri geçtiğimiz yılların aksine şık tasarımlara haiz. Çantanın şıklığına uyum sağlamak için seçeceğimiz tüm parçaların şık ve çağıl olması gerekiyor. Bu çantalarla kombin yaparken istediğiniz tüm parçaları tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda spor şık görünümler daha çağıl olduğundan mom jeans, büstiyer ve spor ayakkabı bu kombini tamamlamak için kafi.

Şık bir ortam için bordo çanta kombini yapmak istiyorsanız mini elbiseler seçebilirsiniz. Sarı ve haki renklerde elbiseler bu çantayla uyumlu görünecektir. Etek kullanmak istiyorsanız tercihinizi vücudu saran mini modellerden yana yapmalısınız. Midi boy etekler ve pilili etekler yeni sezonda daha oldukça kullanılsa da bu çantaların şık görünümünün önüne geçecektir.

Bordo Çantayla Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Bordo çanta seçiminizi yaptıktan sonrasında kullanacağınız öteki parçalarda hem çanta modelini hem de rengini dikkate almalısınız. Bordo heybetli, zarif ve şık bir renktir. Spor parçalara pek yakışmayan bu rengi genel anlamda şık tasarımlarda görebilirsiniz. Bundan dolayı çantayla kullanacağınız ayakkabı da zarif olmalıdır.

Bordo omuz çantaları ya da el çantalarını kullanabilirsiniz. İki model de şık görüneceği için ayakkabı seçimizi şık modellerden yana yapmalısınız. Bu sürem oldukça kullanılmasa da uzun ve ince topuklu ayakkabıları kullanabilirsiniz. Ayakkabı rengi ise dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan en mühim detay. Bordo çantayla bordo ayakkabı kullanabilirsiniz. Kırmızı tonlarında olduğu şeklinde bordo da aynı renk ayakkabı ve çanta kombinini kaldıran ender renklerden biridir.

Bordo Çantayla Hangi Kemerler Kullanılmalı?

Bordo çanta modelleri kemerlerle de uyumlu olması ihtiyaç duyulan hususi tasarımlı modellerdir. Bordo şıklığını kaybetmemek için zarif kemerler kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz kemer renkli olmamalı ve belinizi kalınca gösterecek modeller olmamalı. Bu çantalarla sezonun en trend kemelerinden olan zincirli modelleri tercih edebilirsiniz. Saydam kemerler de geçtiğimiz sezondan bu yana oldukça revaçta. Bu kemerleri de bordo çantalarla kullanabilir ve istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir