Bu yazın en sıcak mayo trendi Bowkini! En büyük avantajı bikini izlerinin olmaması
Bu yazın en sıcak mayo trendi Bowkini! En büyük avantajı bikini izlerinin olmaması

Bu yazın en sıcak mayo trendi Bowkini! En büyük avantajı bikini izlerinin olmaması

Moda trendleri çoğunlukla değişiyor, geliyor ve geçiyor fakat akıllarda bu trendler kalıyor. Geçtiğimiz yazın modası bikiniyi tersten giymekti ve oldukça ses getirmişti. Bu yazın modası da Instagram fenomenleri tarafıdan Bowkini stili olarak belirlendi.
2019’un en büyük mayo trendlerinden biri olarak görünen Bowkini stili adında olan mayolar büyük ilgi görüyor. Bikini üstünü tersten giyme modası, yüksek belli bikini altı modası derken bu yaz bu tarz şeyleri göreceğiz.
Instagram fenomenlerinin yeni bikini tercihi: Bowkini stili

Fiyonk şeklindeki stili ile göğüs kısmını yay benzer biçimde saran ve bronzlaşma çizgileri ile ilgili endişeleri ortadan kaldıran mayolar instagram fenomenlerinin de dikkatini çekmiş durumda.

Mayonun alt giyim parçasının yüksek belli olması ve yukarıya çekilebilmesi yardımıyla bacakların uzun görünmesi de sağlanıyor.

Birçok toplumsal medya yıldızının tercih etmiş olduğu bu yeni mayoyu tercih edenlerden biri de Abay Dowse oldu. 1.3 milyon takip edeni bulunan fenomen havuz başlangıcında ayeni mayosu ile poz verdiği fotoğrafını toplumsal medya hesabında paylaştı.

Mayosunu kendi seçtiği aksesuarla tamamlayan Dowse’nin fotoğrafına gelen yorumlarda mayo için ağırlıklı olarak beğeni içeren yorumlar yapılmış oldu.

Madi Edwards’da bowkini stili mayosu ile verdiği pozu toplumsal medya hesabında paylaşınca kısa sürede oldukca sayıda beğeni aldı. Kedi gözü güneş gözlükleri, gümüş kolyeler ve beyaz bir çantayla stili tamamlayan Edwards, takipçilerine mayosunu oldukca sevilmiş olduğu yanıtını verdi.

2 parçadan oluşan ve bronzlaşmak isterken bikini izlerinden kurtulmak isteyen hanımefendilerin tercihi olacak benzer biçimde duran bowkini stili mayolar, bakalım bu yaz trendini koruyabilecek mi.
Geçtiğimiz yıl bikini üstünü tersten giymek moda olmuştu.

Geçtiğimiz yıl bikini üstünü tersten giymek moda olmuştu. Geçtiğimiz yıl bikini üstünü tersten giymek moda olmuştu.

mynet.com

 

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir