Burcunuza göre gerçekten aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız
Burcunuza göre gerçekten aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız

Burcunuza bakılırsa hakkaten aşık olduğunuzu iyi mi anlarsınız

Gerçekçi olalım; aşk ve hoşlantı arasındaki ince çizgide gezinmek zor olabilir. Evet, aşk kendini belirgin bir halde hissettirebilir. Sadece kimi zaman hakkaten aşık olup olmadığınızı idrak etmek bir işkenceye dönüşebilir. Gerçek aşkı anlayabilmek için birazcık daha derine inmeniz gerekir. İşte burcunuza bakılırsa, aşkınızı deşifre etmeye destek bilgiler.

Koç

Koç, enerji, fiil ve arzu gezegeni Mars tarafınca yönetilir. Koç, aşık olduğunda hiçbir şey ince değildir. Kendinizi bir başkasına karşı tutkulu ve dürtüsel enerjiye haiz bulursanız, kelimenin tam anlamıyla onlar için ölümle savaşmaya istekli hissediyorsanız, bir tek aşık oldunuz anlamına gelir. Koç burcunda aşk; yar dalışı, canlandırıcı ve birazcık tehlikeli. Hatta yeni birisiyle yeni tanıştıktan bir tek 3 hafta sonrasında ciddi bir halde gelecek planlıyor olabilir ve kendinizi onun çevresinde sempatik yavru köpek benzer biçimde davranırken bulabilirsiniz.

Boğa

Boğa burcu insanoğlu kolayca aşık olmaz, bu yüzden aşık olduklarında çoğu zaman derhal anlaşılabilir. Temel olarak, aşık olacağınız potansiyel kişiye karşı büyük bağları hissetmeniz gerekir, hem de kuvvetli evlilik içgüdüleriniz için güvenli bir rahat liman inşa edebileceğinizi de bilmeniz gerekir. Bu yüzden yeni sevgilinizle yatak çarşaflarını seçmeyi hayal etmeye başlamanız, aşık olduğunuzun ilk ipucu!

İkizler

Herkeste pozitif olanı görme kabiliyetiniz ve zamanınızı kiminle geçirdiğiniz mevzusunda açık bir fikriniz var. Oldukça hoş! Fakat bu hem de niçin kalp kırıcı olarak etiketlendiğinizi de açıklamaya yetiyor. Aşık olabileceğinizi bilmenin kati bir yolu, arkadaşlarınızla buluşmadan, tüm bir günü kiminle geçirebileceğinizi bulmanızdır. Birisiyle baş başa zaman geçirmeyi sevdiyseniz kısa vakit içinde aşkınızdan uçabilirsiniz!

Hayatınızı pop müzik ile ifade etmeyi ve ilişkilendirmeyi seversiniz. Flörtünüz için çalma listeleri halletmeye başladığınızda kalbinizi denetlemek isteyebilirsiniz. Yakınlık söz mevzusu olduğunda, bir şahıs için oldukça derin bir duygu hissetmedikçe açılmazsınız. Corona virüsünün hızla yayıldığı bu günlerde daha detaylı bilgi almak ve burçlarınıza göre yorumlamak için kovit19 sitesinden faydalabilirsiniz. Kendinizi gözyaşı dökerken bulursanız, sizi hakikaten çözecek birini buldunuz anlamına gelir.

Yengeç

Ay tarafınca yönetilen yengeç burçlarının dünyadan kaçabileceği mukaddes alanları vardır; evleri. Yengeç burçları, duygusal değere haiz olan eşyaları biriktirmeyi sever, bu yüzden birisinin eşyalarınıza dokunmasına izin verebilmeniz yada eşyalarınızı ödünç verebilmeniz için onlara itimat ve bağlılık duygusu hissetmelisiniz. İçinizde anne içgüdülerinizin başladığını hissettiğinizde, aşkı hissediyorsunuz anlamına gelir. Ve dünyanın en fena aşçısı olsanız bile, aşık olduğunuzda sevgiliniz için iyi bir şef olmayı deneyeceksiniz.

Aslan

Aslan, birine aşık olduğunda, bunu yüksek sesle ve gururla söyler. Aşık olmaktan gurur duyuyorsunuz ve tüm dünyanın kalbinizi kimin yakaladığını bilmesini istiyorsunuz. İç yaşam koçunuzun araya girdiğini hissettiğinizde (bilirsiniz, otoriter), büyük olasılıkla birisine aşık olmuş olursunuz, bu sebeple aşk balonunuzda ikiniz için muhteşem bir dünya yaratmak istiyorsunuz. Oldukça sadık ve tutkulusunuz, bu yüzden pençelerinizi ortaya çıkardığınızda aklınıza sevginizin büyüklüğü gelsin.

Başak

Süre sizin için paradır, bu yüzden günlerinizde flörtünüze harcamak için yer açtığınızda, onu sevme yolundasınız anlamına gelir. Aşka ulaşmanın yolu birazcık vakit alacaktır, sadece flörtünüzü uzun vadeli yaşam planınıza dahil etmeye başladığınızda aşık olduğunuzu net bir halde hissedebilirsiniz. Akıllı bir insansınız, bu yüzden kendinizi, münakaşaya girebileceğiniz yada yeni bir şey öğrenebilecek biriyle bulduğunuzda, aşka sonuna kadar açıksınız.

Hijyen de sizin için büyük ehemmiyet taşımaktadır, bundan dolayı kişisel eşyalarınızı flörtünüzle paylaşmaya başladığınızda, kesinlikle aşık olma yolundasınız anlamına gelir.

Terazi

Sevgi ve güzellik tanrıçası Venüs tarafınca yönetilen Terazi, her şekilde sevgiye fanatik kalır. Bir Terazi olarak, lüks içinde yaşamayı ve yaşamın en ince zevklerinin tadını çıkarmayı seviyorsunuz. Bu rüya benzer biçimde alemlerde sizi eşleştirebilecek kolay bir sevgiliyle takıldığınızda kalbinizi tamamen açacaksınız. Herhangi bir mevzu hakkında durmadan konuşabiliyorsunuz. Flörtünüzün sevdiklerinin, sizin sevdiğiniz şeyleri yakalayacağını görmüş olacaksınız. Birçok insan sizden çekinir, böylece kalbinize girenler hakkaten hususi olur. Bir kişiye tam olarak bağlı kalmanız vakit alır, bu yüzden eğer bunu yapmış olursanız, kesinlikle aşık oldunuz anlamına gelir.

Akrep

Akrep için aşk ve saplantı içinde oldukça ince bir çizgi vardır, bu yüzden bu derin sularda gezinmek zor olabilir. Akrep burcu hakkında duyduklarınızın aksine, içtenlik söz mevzusu olduğunda oldukça gelenekselsiniz ve geçici bir ilişki yerine oldukça derin bir ilişki içinde olmayı tercih ediyorsunuz. Karşınızdakinin mutluluğunu sağlamak için kendinizi feda etmeye başladığınızda aşık olduğunuzu hisseddeceksiniz.

Oldukça gizli saklı bir kişilik olarak, açılmanız birazcık vakit alır, bu yüzden bir kez o seviyeye ulaştığınızda derinlere inmeye ve aşık olmanıza izin vermeye hazırsınız anlamına gelir. Kendinizi tamamen kalbinizin sahibi olan kişiye vermek istersiniz. Karşınızdaki şahıs hakkında, bilhassa cinsel deneyimleri ve sırları hakkında her şeyi ve her şeyi bilmek istiyorsunuz. En kıskanç burçlardan biri olduğunuz için aşık olmaya başladığınızda, sahiplenme hissinizin kabarmaya başladığını hissedeceksiniz.

Yay

Hakikaten aşık olduğunuzda, bu bir kutlama sebebidir! İtiraf edin: Maceralarını yalnız başına yaşamayı seviyorsunuz. Eğer flörtünüzü sizinle bir yolculuğa çıkmaya çağrı ederseniz, bu duygusal hisler bölümünde ciddi şeyler anlamına gelir. Ve, bu macerada herhangi bir şey planlamalarına izin verirseniz, bu insana ciddi şekilde aşık oluyorsunuz anlamına gelir. En iyisini görme kabiliyetiniz üst düzey, bundan dolayı zamanınızı paylaşmak için bir tek bir şahıs seçmeniz zor. Karşınızdaki kişiyi toplumsal çevrelerinizde yanınızda getirmeye başladığınızda, bu çoktan aşık olduğunuzun başka bir işaretidir. İletişim sizin için oldukça önemlidir ve eğer güneş doğuncaya kadar sanat, kültür ve felsefe hakkında konuşabilecek birini bulursanız, kolayca aşık olabilirsiniz.

Oğlak

Oğlak bizlere hayatımızdaki yapıyı öğreten gezegen Satürn’ün yönettiği bir burç olarak, sağlam bir temel ve rutine dayalı bir ilişkiyi tercih ediyor. Büyük olasılıkla oldukça yoğun bir programınız var ve işgücü zihninizi takdir eden bir flört isteği içindesiniz. Naturel olarak sizi kabuğunuzdan çıkaran ve kendinizi empoze ettiğiniz rutini sarsan bir flört, sizi kendine aşık edebilir.

Kova

Sevgi söz mevzusu olduğunda, Kova burçları oldukça pragmatik ve ileri görüşlüdür. Onlar, bu dünyadaki insan bilincini yükseltmek için eşi olmayan bireylerdir, bu yüzden bir Kova ile aşk yaşamak, doğru kişiler için eksantrik ve başka bir dünyadır.

Temel olarak, Kova burçları için standart tanışma kurallarının hiçbiri geçerli değildir. Sanat ve kültürde mizahınızı anlayabilen, insani bakış açınızı yakalayabilecek ve acayip lezzet anlayışınızı takdir edebilen biri sizin için ideal bir eştir. Çoğu zaman, bu bağ zaman içinde oluşur, böylece sonunda flörtünüzle evlenirsiniz.

Karmaşık durumar ve duygular sizi rahatsız eder, bundan dolayı kendinizi herhangi bir geleneksel duruma uygun bulursanız, aşık oluyor olabilirsiniz. Okuması oldukça zor olduğu malum, duygularınızı ve savunmasızlığınızı bir kez gösterdiğinizde, aşık oldunuz anlamına gelir.

Balık

Aşık olduğunuz vakit, her şeyinizi verebilirsiniz ve aşkı öteki duygulardan daha derinde yaşarsınız. (Not: Dikkatli ol yoksa bu hislerde boğulursun!) Kendinizi insanlarla dolu bir odada bulduğunuzda, duyabileceğiniz ve görebileceğiniz tek şey flörtünüzse, aşık oldunuz anlamına gelir. Armağan almayı oldukça seviyorsunuz, bu yüzden maaşınızın yarısını flörtünüze harcandığınızda, güvenle aşık olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Oldukça kıskanç olabilirsiniz ve bu karşınızdakinin o kadar da hoşuna gitmeyebilir. Karşınızdaki insana karşı bir sahiplenme hissi hissettiğinizde, kıskançlık krizlerini bir kenara bırakın ve sakin olun.

hususi içeriğidir.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir