Burcunuza göre doğru ev kıyafeti seçimleri
Burcunuza göre doğru ev kıyafeti seçimleri

Burcunuza göre doğru ev kıyafeti seçimleri

Koç

Koç

Koç burcu daima enerjik ve hareket halindeyken kendini iyi hisseder. Ek olarak kendilerine güvenen feminen tarafları da kırmızı ipek bir elbiseyi tercih edebilir. Sadece hepsini bir projede değerlendirdiklerinde, egzersiz görünümüyle oldukça rahat ve havalılar.

Boğa

Boğa

Boğa burçları inatçılıkları ve durağan(durgun) fikirlilikleri ile bilinir. Alışveriş söz mevzusu olduğunda, giyim seçiminde asla zorlanmaz bu sebeple bildikleri markalar ve modellerden şaşmazlar. Bununla birlikte şehvetli ve lüks kumaşlar ile rahatlıklarını da ön planda tutarlar. Bu niçin ile geniş keten bluzlardan ve özgür akan eteklere, tereyağı yumuşaklığındaki kadife pantolon takımlarını tercih edebilirler.

İkizler

İkizler

İkizler basımevi ustalarıdır. Dolapları grafik desenleri ve etkisinde bırakan renklerle doludur. Takıları ve yanlış eşleşen görünümlerle oynamayı severler. Bu niçin ile İkizler burcu görüntülü söyleşi üstünden bile size etkileyecek güce haizdir. Onlar için büyük halka küpeler ve renkli bluzlar daima iş görür!

Yengeç

Yengeç

Bu burç tamamen romantizmle ilgili! Yengeçler kadınsı siluetleri severler. En sevdikleri elbiseleri onları rüyada benzer biçimde hissetmelerini sağlar. Oldukca sezgisel oldukları için bir odanın enerjisinden bile kolayca etkilenebilir ve kıyafetlerin ruh halini etkileyeceğini bilirler. Onlar için duygusal ve nazik tercihler ön plandadır.

Aslan

Aslan

Aslanlar tamamen dramayla ilgililer! Doku ve siluet söz mevzusu olduğunda aslanlar giysilerini etkisinde bırakan ve olağan dışı olanlardan tercih ederler. Doğal ki, rengi de seviyorlar. Moda ve sanat konuşulduğunda aslan burçları sıranın önünde yer alır. Video konferansa girdiklerinde ne giyindikleri hakkında söyleşi etmeye hazır olun.

Başak

Başak

Başak burçları kıyafetlerinin oldukça sorunsuz olmasını ister ve bu mevzuda oldukça pratiktir. Her mevzuda olduğu benzer biçimde bu mevzuda da oldukça özenlidir. Başak burçları, evde çalışırken bile işten uzaklaşmayan ve muhtemelen işin yapılması için yeteri kadar seviyeli bir şıklıkta olacaklar.

Terazi

Terazi

Terazi burçları lüks ve büyük tasarımcılara haiz bir gardırop arasından daima en güzelini seçmek ister. Evden çalışırken bile muhteşem bir ekip elbise ve marka bir kemer kullanırlar. Tarzları oldukça rafine edilmiştir.

Akrep

Akrep

Her şeyden ilkin, Akrepler beceriklidir. Muhtemelen bir çok vakit oldukça ‘cool’ görünecekleri giysiler ile karşınıza çıkıyorlar! Sadece ister emin olun, ister inanmayın; uyandıklarında ne giyecekleri kesinlikle odak noktaları değildi! Onlar uyandıklarında daha oldukça ne yapacaklarını düşünüyorlar. Gene de kombinleri mevzusunda oldukça başarılılar. Akrepler oldukça fazla siyah giyme eğilimindedir ve güvenleri içelerinden dışarı sızar.

Yay

Yay

Yaylar abartılı manşonları yada eksantrik üstleri daima utangaç bir halde formüle edip kombinlemenin bir yolunu bulur. Yay burçları aksesuar aşığıdır. Onlar, tarzlarına takıları ile yorum katar.

Oğlak

Oğlak

Oğlaklar daima resmi bir üniforma giyme eğilimindeler!Şu demek oluyor ki, bu, evindeki masa başlangıcında yazarak geçirilen bigün için kot pantolon ve tişört anlamına gelse bile, onlar tavırları ile resmi gözükmenin bir yolunu ne olursa olsun bulur.

Kova

Kova

Kovalar kendi başlarına benzersizdir ve eğilimleri takip etmezler. Onlar yalnız istediklerini giyerler ve ruh halleri gün süresince ne olmak istediklerine karar verir. Onların ‘dahi’ karakterine, giyindikleri her şey yakışır.

Balık

Balık

Ah, bohem kraliçe… Balık, yalnız yatakta uzanırken bile bir müzik festivaline katılıyormuş benzer biçimde giyinir. Pijamaların bile karmaşık bilgileri vardır, bu yüzden yalnız tabiat ile uyum içinde olduklarını ve ruhlarının parlamasına izin verdiklerini giysileri tercih ederler.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir