Burcunuza göre gerçek aşkı nerede bulacaksınız?
Burcunuza göre gerçek aşkı nerede bulacaksınız?

Burcunuza göre gerçek aşkı nerede bulacaksınız?

Koç

Koç

Koç hanımefendileri istekli yapıları ile süratli ve verimli bir yaşam sürmeyi sever. Bu, sizin kadar enerji ve canlılığa haiz bir ortağa ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Bu şekilde bir kişiyi nerede aramıştınız? Muhtemelen gerçek aşkınız tatiliniz için planladığınız sayısız aktivitenin ortasında bir yerde sizi bekliyor.

Boğa

Boğa

Boğa hanımefendileri, öncesinden bildikleri ev çevrelerinde ya da güvenli hissettiği yerlerde aşkı bulmaya meyillidir. Bu niçin ile bir boğa kadınıysanız; günlük hayatınızdan fazlaca uzaklaşmadan gerçek aşkı yakalamanız mümkün. Gelecekteki partneriniz muhtemelen en sevdiğiniz kafede kahve içerken karışınıza çıkacak.

İkizler

İkizler

İkizler hanımefendileri akıllı ve ne kadar yetenekli olduklarını gösterme fırsatına haiz olduklarında kendilerini daha iyi hissederler. Bu, büyük bir data ve mükemmel fikirlerin deposu olduğunuz anlamına gelir, sadece hem de yeni bir şey öğrenirken bu tarz şeyleri paylaşabileceğiniz birine de ihtiyacınız vardır. Sınıflar ve atölyeler gerçek aşkınız ile tanışabileceğiniz bölgeler olabilir.

Yengeç

Yengeç

Yengeç hanımefendileri oldukça sevecendir ve kendi korumak için her şeyi yaparlar. Eşiniz benzer niteliklere haiz olmalıdır, zira başkalarını önemsediğiniz kadar, sizinle ilgilenen birine de ihtiyacınız vardır. İnsanlar geçmişte şefkatli kalbinizi kullanmış olabilir, bu yüzden şimdi size saygı duyacak ve koruyacak bir ortak bulma zamanı. Ruh eşinizi, birbirinize destek olmanız gerektiği aniden tanıyacak ve o bulunduğunu anlayacaksınız.

Aslan

Aslan

Aslanlar dikkatin merkezinde olmaktan hoşlanırlar, bu yüzden faaliyetlerinin bir çok onları öyleki ya da bu şekilde ilgi odağına iter. Sergi meydana getiren bir ressamsanız, sanatınızla hakkaten ilgilenen insanları çevrenizde istersiniz. Aslan burcu da bu mantıkla hareket eder ve kabiliyetlerini gösterebileceği yerde aşkı arar.

Başak

Başak

Başak hanımefendileri, bir takımın parçası olmaktan hoşlandıkları kadar başkalarına da yardım etmeyi de severler. Bu yüzden aynı hayırseverlik etkinliklerine katılan insanlara daha yakından bakmalı yada en fazlaca yapmaktan hoşlandığınız gönüllü çalışmalara katılmalısınız.

Terazi

Terazi

Terazi hanımefendileri Venüs’ün devamlı tesiri altındadır, bu da onların güzelliği, doğayı, sanatı ve duygusal olan her şeyi sevmelerini sağlar. Gelecekteki partneriniz aynı değerleri paylaşmalıdır, böylece ikiniz beraber mutlu bir ilişki kurabilirsiniz. Parkta yürüyüş yaparken yada göle bakan bir bankta otururken bir fincan sıcak kahve yudumlarken bağlantı kurduğunuz birinin olup olmadığına bakın. Sizin şeklinde gün batımlarını seven biri kesinlikle olmalı.

Akrep

Akrep

Akrep hanımefendileri; okumak, dans etmek, müzikle uğraşmak yada işlerini mümkün olan en iyi şekilde yapmak şeklinde çeşitli şeyler hakkında oldukça yoğun bir tutku duyar. Kimi zaman tüm deli fikirlerinizi içine alan, filtreleyen ve mevzuyla ilgili zekice tavsiyelerde bulunabilen mükemmel bir dinleyiciye gereksinim duyarsınız. Kütüphaneler, kafeler ve kitapçılar şeklinde daha sessiz yerlerde aşk sizi bekleyecek.

Yay

Yay

Yay hanımefendileri dürüstlükleri ve netlikleri ile ünlüdür. Bu, aldatmaları zor olduğu ve insanlardan yalan söylemeyecekleri anlamına gelir. Nereye giderseniz gidin, barbekü, aile toplantısı yada büyük bir parti olsun, insanları görebilir ve sizin için iyi olanları anlayabilirsiniz. Gerçek aşkınız sosyalleştiğiniz bu insanoğlu içinde!

Oğlak

Oğlak

Oğlak hanımefendiler oldukça hırslıdır ve devamlı en iyisi için çalışır. Bu sizi hakkaten seçici bir partner yapar. Randevular söz mevzusu olduğunda standartlarınız yüksektir ve buluştuğunuz kişilerden fazlaca şey beklersiniz. Bu yüzden gerçek aşkınız özenle planlanmış bir gecede karşınıza çıkmayacak. Arkadaşlarınızla dışarıda yada planlanmamış bir çifte buluşma esnasında onunla buluşabilirsiniz.

Kova

Kova

Kova hanımefendileri kendiliğinden, yaratıcı ve sıradışıdır. Onların iddialı ve korkusuz doğası, davetsiz bir kum heykel yarışmasına atlamak şeklinde alışılmadık şeyler yapmalarını sağlar. Kova burcu gerçek aşkını mantığını dinlemeyi bıraktığı an bulacak.

Balık

Balık

Balık hanımefendileri meraklı, tutkulu ve sanatla ilgilidir. Sanatla alakalı doğanız sizi sanat galerilerine, sergilere ve fotoğraf atölyelerine götürecektir. Benzer ilgi alanlarına haiz bir ortak arayacağınız için, buralar hem de gerçek aşkı bulacağınız yerlerdir.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir