Burun Dolgusu ( Ameliyatsız Burun Estetiği)
Burun Dolgusu ( Ameliyatsız Burun Estetiği)

Burun Dolgusu ( Ameliyatsız Burun Estetiği)

Burun dolgusu ( ameliyatsız burun estetiği) yardımıyla herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan burnun yapısının tekrardan şekillendirilmesi için fırsat elde edilmektedir. Burun dolgusu iyi mi yapılır? Kimler için ideal bir işlemdir? Bu bilgileri uzman açıklamaları ile derledik! Haberimizin devamına göz atarak süreç hakkında tüm dört gözle beklenen detaylara hakim olma imkanını elde edebilirsiniz.
Burun Dolgusu Nedir?
Burun dolgusu ( ameliyatsız burun estetiği) kapsamında son senelerde gelen taleplerin oldukça üst seviyede olduğu görülmektedir. Burun dolgusu hakkında bilinmesi gerekenler;
• Burun dolgusu burun kapsamında meydana gelen düşüklüklerin giderilmesini mümkün kılar.
• Doğum anomalilerinin giderilmesi için de mükemmel yöntemlerden bir tanesidir.
• Herhangi bir cerrahi işlem gerektirmediği için uygulamanın sonrasında hayatınıza sorunsuz şekilde devam edebilirsiniz.
• Meydana getirilen uygulamanın nefes alış veriş kapsamında herhangi bir soruna niçin olmaması için bunun derhal öncesinde lüzumlu olan tüm denetimler yapılır.
Bu işlemlerin bir tek alanında uzman olan adlar tarafınca uygulanması gerekiyor. Sadece bu şekilde görünümden memnun kalacağınız ve sıhhat bakımından da herhangi bir olumsuzluk içermeyen seçim yapabilirsiniz.
Burun Dolgusu Acılı Bir İşlem Midir?
Burun dolgusu ( ameliyatsız burun estetiği) acı veren bir işlem değildir. bir tek enjeksiyon yardımı ile belirlenen alanlara dolgunun yapılması mümkün kılınmaktadır. Bu alanda burun dolgusunun sorunsuz bir halde tamamlanması için uygun alt yapı hazırlanarak soğutucu merhemler de uygulanıyor. Cerrahi ile kıyaslandığı süre ne aşama nitelikli ve sorunsuz bir etkiye haiz bulunduğunu da siz de görebilirsiniz. Hem acının olmaması hem de iyileşme şeklinde ek olarak bir süreç gerekmemesi hayatınıza sorunsuz şekilde devam etmenizi elde edecektir.
Kullanılan Dolgu Malzemesi Alerjen Midir?
Uygulamanın derhal öncesinde kullanılan dolgu malzemesinin lüzumlu olan tüm dermatolojik testlerden geçirilmiş olması gerekiyor. Bu alanda sizin de ek olarak herhangi bir malzemeye ya da unsura alerjiniz var ise bunu direkt olarak doktorunuz ile paylaşmalısınız. Doktorunuz ile kişisel detayları paylaşmak sizin sorumluluğunuzdadır. Dolgu malzemelerinin her biri hali hazırda genel standartlara bakılırsa denetimlerden geçirilmiş ve dermatolojik olarak onaylanmıştır. Bu aşamada bir mesele yaşamamak için kesinlikle tüm sıhhat durumu detaylarının paylaşılması gerekir.
Burun Dolgusunun Bilgileri Nedir?
Burun dolgusu bununla birlikte Liquid Rhinoplasty olarak da adlandırılmaktadır. Bu aşamada cerrahi işlemlerde kalıcı bir süreç söz mevzusu olduğundan uygulanan işlemden geri dönüş mümkün olmamaktadır. Burun dolgusunda ise kişilerin tam manası ile istedikleri sonucu elde etmelerine kadar devamlı olarak değişiklik uygulama hakkı da mevcuttur. Uzmanınız ile isteklerinizi paylaşarak lüzumlu olan tüm uygulamaların yapılmasını ve sizin istediğiniz yönde burun tasarımının revize edilmesini mümkün kılabilirsiniz.
Tekrarlanmalı Mıdır?
Belirli aralıklar ile dolgu malzemesinde erimeler yaşanmasının sonrasında tekrarlamak lüzumlu olabilir. Tekrarlanabilir uygulamalar sizin için kalıcı ve sorunsuz bir sonucun elde edilmesi için fazlaca daha verimli ve kusursuz olacaktır!

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir