Can Aydoğmuş’un Türkiye hakkındaki astrolojik tahminleri
Can Aydoğmuş’un Türkiye hakkındaki astrolojik tahminleri

Can Aydoğmuş’un Türkiye ile alakalı astrolojik tahminleri

Türkiye’nin 2020 yorumlarında ay ve güneş tutulmalarına dikkat çeken Can Aydoğmuş, organik afetlere ve olabilecek depremlere karşı uyarılarda bulunmuştu. Can Aydoğmuş daha ilkin Elazığ depremini, dolu yağmasını, doların ani yükselişini vs. birçok doğru tahminlerde bulunmuştu. Şimdi, meşhur fenomenin koronavirüs ve sonrasının astrolojik yorumlarına bir göz atalım.

Türkiye büyük değişimler yaşayacak

Can Aydoğmuş bugünlerde yaşadığımız Koronavirüs salgınıyla ilgili olarak da “16-23 Şubat 2020 tarihleri arası mühim. Şubat ayından itibaren tüm Dünya ve Türkiye için yakıcı bir dönem” ifadelerini kullanmıştı. Daha ilkin doların 6.10’u geçeceğiyle ilgili de doğru tahminlerde bulunan Aydoğmuş, sonraki dönemde bizi bekleyen süreçle ilgili olarak da şu tahminlerde bulunuyor:

-Türkiye 2020 sonrası adım adım, seneler içinde Japonya ile birlikte dünyanın iki büyük süper gücünden biri olacak.

– 2020 Nisan ayında Türkiye’nin 20 senelik süreci bitiyor ve 12 Mart 2020 ile 29 Aralık 2020 arası Türkiye oldukça büyük değişimler yaşayacak.

– Devletin üst kademesi için 18 Eylül 2019 – Eylül 2021 arası oldukça sıkıntılı geçmeye devam edecek. Büyük tesir yaratan haberler, gelişmeler ve değişimler olabilir.

– Türkiye aslolan rahatlamaya 2023 sonrası ile 2026 arası kavuşacak.

-Türkiye’nin müthiş zenginliğe ulaşıp İstanbul’da 40 metrekare bir evin bile 2023 sonrası 1 milyon dolar olacağını ve Türkiye’den mallarını satıp giden insanların ileriki yıllarda oldukça pişman olacağını söylüyor.

-2020 Yazı Haziran Temmuz ve Ağustos ayında zelzele, organik afetler, ekonomik tatsız dönem, iktisat ile ilgili şok eden haberler, bankalarda sorun, sınırlarda sorun, terör şeklinde konuların Güneş ve Ay tutulmalarıyla, Ardra ve Mula yok edici yıldızlarda olacak tutulmalardan dolayı tüm dünyada meydana gelebileceğini söylüyor. Bu yüzden her insanın kesinlikle kapısının önünde zelzele çantasının olması, zelzele ile ilgili yaşadıkları bölgeleri denetim ettirmeleri, sigortalarını yaptırmaları ve her türlü önlemlerini alıp evlerindeki eşyaları duvarlara sabitlemeleri icap ettiğini söylüyor. Kendisinin bir zelzele yada bu alanda bir uzman olmadığını tamamen astrolojik haritaya gore astrolojik ön görüde bulunarak insanların her halükarda tedbir almasının gerekliliğinin altını çiziyor.

Eylül ayında yeni bir virüs çıkacak

Sonrasında Kasım ve Aralık ayında olacak tutulmalar ile can bunaltıcı durumların kış aylarında da ne yazık ki devam edeceğini belirtiyor.

Son olarak bilhassa 2020 yazında ve sonrasında Eylül ayı ile birlikte yeni bir virüsün yada Covid-19 virüsünün mutasyona uğrayarak yeni bir virüs şeklinde ortaya çıkabileceğini ya da yine oldukça büyük benzer bir etkinin ortaya çıkabileceğini fakat bu sürecin netice olarak biteceğini vurguluyor.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir