Çene Dolgusu Etki Süresi
Çene Dolgusu Etki Süresi

Çene Dolgusu Etki Süresi

Çene dolgusu tesir süresi ne kadardır? Çene dolgusu iyi mi uygulanmalıdır? Püf noktaları nedir? Kimler yaptırabilir? Bu detaylara ve oldukça daha fazlasına erişmek için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Erişim adımınızı tamamlayın ve haberimizden tüm bilgileri öğrenin!
Çene Yapısı Tüm Simayı Değiştiriyor!
Yüz hatlarında oynama yapmak isteyen kişilerin bilhassa çene üstünden işlem tercih etmiş olduğu de belirtilmelidir. Bunun sebebi hem yüz yapısını hem de simayı en net değişime uğratan hususların başlangıcında çene dolgusunun gelmesidir. Siz de kısa bir süre içinde çene yapısını değiştirebilmek için mevzunun uzmanlarından yardım alabilirsiniz.
Operasyonun net olarak uygulanmasının derhal öncesinde üç boyutlu programlar ile uygulama sonrasında yüzün iyi mi bir biçim alacağı da size gösterilecektir. Hem doktorun önerileri hem de sizin istekleriniz dahilinde lüzumlu olan operasyon sorunsuz bir şekilde uygulanacaktır. Bir tek kişilerin isteklerine gore operasyon uygulanması otoriteler tarafınca doğru bulunmuyor. Tıbbi değerlendirmeler bu mevzuda majör unsur olmalıdır.
Çene Dolgusu Nedir?
Çene dolgusu tesir süresi incelenmiş olduğu süre genel olarak 1 yıl ile 6 ay içinde değişiklik gösterdiği fark edilmektedir. Suratın tüm çehresini değiştirebilecek bir tesiri olduğu da net şekilde görülüyor. Bu aşamada kişilerin jawline olarak da tabir edilen hattının daha da belirginleştirilmesi elde edilecek olan yüz simasını daha keskin hale getirecektir.
• Çene dolgusu ile yalnız biçim mevzusunda değişimler meydana gelmeyecektir bununla birlikte çenede bazı anatomik bozukluklar var ise bunların da değiştirilmesi ve geliştirilmesi için bir fırsat sunuluyor.
• Anatomik bozuklukların giderilmesi ve şeklin düzeltilmesinde başarı oranı oldukça yüksektir.
• Çene dolgusu yalnız çene ucuna da uygulanabilmektedir. Hem çene ucunun boyutunun büyütülmesi hem de şeklinin revize edilmesinde dolgu kullanımı mümkündür.
Çene Dolgusunun Kalıcı Alternatifleri Var Mı?
Kalıcı materyaller ile meydana getirilen çene dolguları da vardır. Fakat genel manada çene dolgusunun ve öteki tüm yüz işlemlerinin yenilenebilir olması oldukça daha mantıklı olacaktır. Bu şekilde memnun kalınmayan işlemleri telafi etme imkanını da yakalayabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir