Çorap bot modelleri sezonun trend botları vitrinlerde yerini aldı!
Çorap bot modelleri sezonun trend botları vitrinlerde yerini aldı!

Çorap bot modelleri sezonun trend botları vitrinlerde yerini aldı!

Çorap bot modelleri nedir? Sezonun trendi olan ‘Çorap botlar iyi mi kombinlenir’ benzer biçimde çoğunlukla sorulan sorunuzun yanıtını sizin için yanıtladık!

yilin-trend-botlari-corap-botlar-YGl2.jp

Her yıl öne çıkan trendlerde bu yıl çorap botlar var! Bileği sımsıkı saran ayakları zarif gösteren bu botlar kışın en gözdeleri içinde vitrinlerde yerini alıyor. Her ne kadar kullanımı ve giysilerde kombini zor benzer biçimde görünse de aslen kullanımı oldukça ergonomik olan bu botlar bununla beraber günü ve zor parçaları kombinlemede yaşam kurtarıcı oluyor.

corap-bot-modelleri-yilin-en-trend-w6v5.

Bu kış sezonuna imza atan parçalardan biri de botlar. Bilhassa ayağın şekline uyum elde eden ve ayakları sımsıkı saran bu botlar çorap benzer biçimde dursada bu kış sezonun en gözde bot modelleri içinde yer ediniyor. Günlük hayatımızda ve hususi günlerde çorap botlar her kombinle karşımıza çıkabilir!

corap-bot-modelleri-MDGs.jpg

Sadece her ne kadar klasik benzer biçimde görünsede dar bir kot yada taytlarla birleştiği süre hem zarif hem de spor bir görünümde sağlıyor!

yilin-bot-modasi-corap-botlar-ewdH.jpg

Çoğu zaman çorap botlarda koyu renk tercih edilse de çiçekli, çizgili modelleri de oldukça şık ve farklılık kazandırıyor. 

yilin-bot-trendi-corap-botlar-8YnC.jpg

Sadece çiçekli ve desenli bot modellerinde dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan noktalardan biri de alt üst uyumu olacaktır. Çiçekli ve desenli çorap bot modelleri ortaya çıkarmak ve farklılık kazanmak istiyorsanız giysinizin olabildiğince mütevazi olmasına itina göstermeniz gerekecektir. Aksi taktirde renk cümbüşüne düşmenizi istemeyiz. 

yilin-trend-botlari-corap-botlari-EUhk.j

Tarzını değişiklik yapmak isteyenler için sezonun en trend bot trendi olan çorap botları denemeye ne dersiniz? İşte elmaelma.com okurlarımız için bir araya getirdiğimiz çorap bot modelleri…

yilin-trendi-corap-botlar-pmSm.jpg

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir