Derin Mermerci'den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork
Derin Mermerci'den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork

Derin Mermerci’den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork

DMxNetWork hususi koleksiyonu, üçüncü sezonuyla görücüye çıktı. Kuvvetli ve kendine güvenen bayanlara hususi parçalardan oluşan koleksiyon elmaelma.com’da.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-o4HZ

Seçimi ve stiliyle esin kaynağı olan Derin Mermerci ile NetWork‘ün kuvvetli tasarım anlayışını bir araya getiren DMxNetWork koleksiyonu, Güz/Kış 2018 sezonunda Mermerci’nin belirgin ve emsalsiz tarzını yansıtan rahat formlu kilit parçaların yanı sıra, en çetin kış günlerinde bile stilinden taviz vermek istemeyenlere zarif ve iddialı alternatifler sunuyor.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-SnLO

DMxNetWork koleksiyonunun öne çıkan parçaları içinde kaşmir trikolar, yüksek belli pantolonlar, işlemeli elbiselerin yanı sıra, saten etekler ve ceketler bulunuyor. Geçtiğimiz sezonlarda büyük bir ilgi uyandıran yarım kollu elbiseler bu sürem da beklentileri karşılarken, trikolar dantel detaylarıyla, sırt ve omuz dekolteleriyle farklılaşmaya başlıyor.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-tP6T

 Ceket ve montlar ise desenli astar detaylarıyla net bir seçimi işaret ediyor. Dış giyimde kadife iplikle örülmüş trikolar ve hafifçe tüylü zarif kabanlar sezonun hakkını verirken somon, ekru, gri, lacivert, tarçın ve gold koleksiyonun ana renk paletini oluşturuyor.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-cMte

Derin Mermerci’nin sürprizlerle dolu stili DMxNetWork koleksiyonu yardımıyla bu sürem yeni yıl davetlerine de esin veriyor. Taş işlemeli takımlar, ceket-elbiseler ve yıldız detaylı smokin ekip beklenmedik bir kış stilini vurgularken saten elbiselerin üstüne giyilen biker ceketler, nakışlı yakalar ve belin zarafetini gözler önüne seren kemerler emsalsiz bir gece tarzının altını çiziyor.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-djWN

İşte koleksiyondan Derin Mermerci’nin modelliğini yapmış olduğu parçalar…

derin-mermerci-network-2019-koleksi-0r7T

derin-mermerci-network-2019-koleksi-D7vG

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir