En Rüküş Ünlüler
En Rüküş Ünlüler

En Rüküş Ünlüler

Kırmızı halıda gördüğünüz giysiler göz kamaştırsa da bir zamanlar ünlüleri {hiç de} bu şekilde görmemiştik.

En Rüküş Türk Ünlüler Kimler?

Rüküş ünlüler dediğimiz süre aklımıza gelen net adlar vardır. Hafızalarımıza kazının meşhur adların seçimleri günümüzde oldukça değişmiş olduğu için şık kombinler görmeye başladık. Sıradışı olmak yerine zarif görünmeyi seçen ünlüler oldukça hoş görünüyor. Gülşen, 90’lı yıllardan bu yana çekici giyinmenin hakkını veriyor. O zamanlar ayakkabı seçimleri rüküş olsa da günümüzün en şık ünlüleri içinde.

Hande Yener, fırtınalar estirdiği zamanlar seçimleri oldukça mütevazi ve hoştu. Gelişmelere uyum sağlamak için midir bilemeyiz fakat şıklıktan rüküşlüğe geçiş meydana getiren sayılı ünlüler içinde. Seçimleri vücut hatlarını orantısız gösterdiği benzer biçimde trendleri yakalamakta güçlük çekiyor.

Demet Akalın senelerce fiziğinin güzelliğini avantaja çevirmiş ve her kadının kolay taşımayacağı kombinleri göstermişti. Kliplerinde kullandığı hususi tasarım elbiseler de oldukça yakışıyordu. Şimdilerde ise Türkiye’nin en rüküş giyinen ünlüleri içinde. Almış olduğu pahalı giysiler, ayakkabılar hatta çoraplar bile oldukça konuşulurken bu parçaları doğru birleştiremiyor.

Rihanna’nın Rüküş Kombinlerini Hatırlıyor Musunuz?

En rüküş ünlüler içinde Rihanna’nın adını duymak mümkün değil diye düşünebilirsiniz. Değişik parçaları üstünde taşımayı sevse de devamlı şık görünmüyor. Seçimleri de tasarımcılar tarafınca kimi zaman şık kimi zaman rüküş olarak değerlendiriliyor. Genel anlamda spor kombinler yapmayı seven Rihanna, sokak modasına uyum elde eden parçaların ikonu diyebiliriz. Crop top parçaların hakkını vermiş ve bugün hepimizin giydirilmiş olduğu parçaları bir zamanlar Rihanna tanıtmıştı.

Met gala kombinleri de en oldukça eleştiri alan kombinleriydi. 2018 met gala giysisinin rüküş bulunduğunu düşünenler olduğu benzer biçimde Rihanna’nın oldukça güzel taşıdığını ifade eden tasarımcılar da olmuştu. Transparan parçaları kullanmayı seven Rihanna, abartılı ve heybetli seçimleriyle yadırganmıştı. Spor şık görünümünün aniden değişmesi şaşırtsa da değişik parçaları oldukça güzel taşıdığını söyleyebiliriz.

Lady Gaga Sıra Dışı Mı Rüküş Mü?

Lady Gaga konserlerinde, kırmızı halıda öyleki parçalar seçiyor ki olağan dışı ve rüküş içinde yorum yapmak da zorlaşıyor. Bir neslin içinde anlaşamadığı konulardan biri olduğu benzer biçimde tasarımcıların da değişik yorumları var. Lady Gaga, popüler olduğu günden bu yana meşhur olmasını cesaretine bağlıyordu. Yürekli kişiliğini giysilerine ve ayakkabılarında da yansıttığını sık sık görüyoruz.

Kırmızı Halının Görmüş olduğu En Rüküş Giysiler Nasıldı?

Kırmızı Halı’nın rüküş ünlüleri en oldukça eleştirilen ünlüler olmaya devam ediyor. Hatta rüküş görünmüş olduğu için stilistinin işine son veren ünlüler de olmuştu. Kırmızı Halı’nın en rüküş giysileri içinde Leslie Mann ve fıstık yeşili korkulu abiyesi başta geliyor. Miley Cyrus’un bir zamanlar tercih etmiş olduğu spor parçalar rüküş görünüyordu. Feminen parçalar tercih etmeye başladığında daha da rüküş görünmeye başladı. Kırmızı Halı’nın en rüküş giysisi gri, taşlı, dekolteli elbisesiydi.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir