Esmer Tene Hangi Saç Rengi Yakışır?
Esmer Tene Hangi Saç Rengi Yakışır?

Esmer Tene Hangi Saç Rengi Yakışır?

“Esmer Tene Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Tenlilere Yakılan En Güzel 5 Saç Rengi, Esmer Tende Hanımefendilerin Naturel Saç Renkleri Hangisidir? ” İşte detaylar…
Esmer Tende Hanımefendilerin Naturel Saç Renkleri
Çoğu zaman kestane, siyah, kahverengi benzer biçimde koyu tonlu renkleri yeğleyen esmer tende hanımefendiler, bu saç renkleri sorgusuz sualsiz kendilerine en oldukça yakışan saç renkleri olmakla beraber saç renginizi değişiklik yapmak isterseniz hangi saç rengini tercih etmeniz icap ettiğini kesinlikle biliyor olmanız gerekmektedir.
Esmerseniz ve renk arayışı içine girdiyseniz genel olarak içinde koyu pigmentler barındıran ve bulunan renkleri tercih etmeniz daha doğru olur. Saçlarınız uzadığında dip boyanız ulaştığında sizi sarı ya da daha açık tonlara bakılırsa oldukça daha azca zorlayacaktır. Çikolata kahve, küllü kahve, mavi siyah, siyah, kahverengi benzer biçimde renkler esmer tende hanımefendilere fazlaca yakışan ve ten rengi ile oldukça uyumlu olan seçeneklerdir.
Esmer Tenlilere Yakılan En Güzel 5 Saç Rengi
İlk sırada şüphesiz ki koyu saç rengi olan kahverengi yer almıştır. Esmer saç rengi iddialı ve dikkat çeken bir renktir, o yüzden tonlarına oldukça dikkat etmek gerekmektedir ve bu tene en oldukça yakışacak saç rengi kahverengi ve tonlarıdır.
1. Dore Kahve
2. Çikolata kahverengi
3. Küllü Kahve
4. Koyu Kahverengi
o Esmer tende insanoğlu açık ve cilt tonlarına uygun olmayan renkleri mümkün olduğunca tercih etmemelidirler.
o Platin saç rengi yapacakları en büyük hata olacaktır fakat eğer daha açık tonlarda saç rengi kullanma mevzusunda ısrar eden iseniz bal köpüğü rengini uygun olabilir.
o Esmer tende insanoğlu kendilerine sarı rengin yakışmadığını düşünmektedirler. Siz de esmerseniz ve bu şekilde düşünüyorsanız Esmerler de sarı saç kullanabilmekte. Sarı saç tercih edecekseniz küllü sarılar ve koyu sarılar sizin için en doğru seçim olabilir. Fakat her sarı saç kullanan insan benzer biçimde saçınız oldukça fazla bakım isteyecektir. Bu mevzuda tedbiri elden bırakmamanız gerekmektedir.
5.Küllü Saç Tonları
o Küllü saç renkleri esmer tende insanlara en oldukça yakışan saç renkleri arasındadır. Ten renginizin dikkat çekmesi daha cansız fakat uyumlu görünen kumral tenleri ile oldukça iyi bir etkileşim halindedir.
o Esmer tende insanlara sarı tonlar içine kül pigmenti katılarak uygulanmaktadır. Buradan da çıkarabileceğimiz benzer biçimde esmer tende insanlara koyu tonlardan sonrasında en oldukça yakışacak tonlar küllü renkler olacaktır.
o Küllü kumral, siyah, küllü kahverengi. Saçlarınızı sarı tonlarında boyamak istiyorsanız en iyi seçim küllü sarı 7.1 benzer biçimde olmalıdır.
o Esmer hanımefendilere yakışan renk tonlarını ele alacağız. Her saç rengi her cilde uymayabilir. Bilmenizde fayda olacak cildinizin alt tonudur. Bundan sonraki aşamada yapacağınız şey cilt alt tonunuza bakılırsa istediğiniz rengin uygun tonunu bulmak. Esmersiniz ve saçınızı boyatmak istiyorsanız hangi rengin size daha oldukça yakışacağını bilemiyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz!
o Altını çizmeliyiz ki renkler bununla beraber yüz şeklinizin iyi mi göründüğünü ve etkilediğini de ortaya çıkarır yüz şekliniz de cilt tonunuzdan sonrasında seçeceğiniz rengi belirleyen faktörler olacaktır.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir