Evde denenecek 5 muhteşem oval tırnak tasarımı
Evde denenecek 5 muhteşem oval tırnak tasarımı

Evde denenecek 5 görkemli oval tırnak tasarımı

Evde her zamankinden daha çok süre geçirmeye başladık. Değişik sanat eserleri ve şekillerle denemeler yapabilir ve kendi tırnak sanatçınız olabilirsiniz.

Oval tırnaklar klasik manikür seçimidir ve hafifçe yuvarlak bir uca haizdir. Rahat ve şık oval tırnaklar, parmaklarınızın daha uzun ve daha ince görünmesini sağlarken, tırnak sanatı için de kafi alan sağlar. Oval manikürünüzü çeşitli değişik dokular, yüzeyler ve tasarımlarla değiştirebilirsiniz.

Sanat içerikli oval tırnaklar

Bir sanat aşığıysanız, niçin tırnaklarınıza da sanat katmıyorsunuz? Kübizmden Pop Art’a kadar oldukca sayıda akımdan esin alabilirsiniz. En iyi sonuçlar için desenleri, blok renkleri yada geometrik öğeleri olan tasarımları seçin. Bunlar manikürünüzün göze çarpmasını elde edecektir.

Sempatik tasarımlar

Puantiyeli tırnaklar senelerdir popülerdir, sadece tırnak sanatı için son trend sempatik noktalardır. Tam tesir için pembe yada açık mavi benzer biçimde pastel kat astar uygulanmalıdır. Sempatik noktalar oval tırnaklara oldukça uyar şundan dolayı tırnak şeklinin yuvarlak ucunu tamamlarlar.

Flamingo

Güzel pembe, flamingolar manikürünüze keyifli bir kişilik kazandırır. İlginç ve sempatik flamingolar tırnaklarınıza her bakmış olduğunuzda sizi gülümsetir. Klasik tasarım tek ayaklı flamingo olsa da, oturan kuşlarla daha ince bir yaklaşım sergileyebilirsiniz.

Keyifli tasarımlar

Tırnaklarınızın keyifli ve garip tasarımlarla konuşmasına izin verin. Kişiliğinizin nihai ifadesi için her tırnağınıza değişik bir sembol eklemeyi deneyin. Soyut şekillerden taçlara, kalplere, yoncalara ve arılara kadar tek sınır hayal gücünüz. Oval tırnakların yararı, birçok değişik şekle ve tasarıma uymasıdır, böylece karar verdiğiniz her şeyin görkemli görüneceğinden güvenilir olabilirsiniz.

Kuş baskıları

Şu anda trend olan yalnız flamingo tırnaklar değil, her türlü kuş temalı tırnak sanatı oldukca popüler. Bayanların niçin bu tüylü arkadaşları kucakladığını görmek kolay olsa gerek. Sempatik ve keyifli görünüyorlar ve tırnaklarınıza bir kişilik veriyorlar. En sevdiğiniz kuş türünü seçin ve kendi tasarımınızı yansıtın.

hususi içeriğidir.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir