Evde kıyafetleriniz ile modunuzu değiştirin
Evde kıyafetleriniz ile modunuzu değiştirin

Evde kıyafetleriniz ile modunuzu değiştirin

Her güne bir kıyafet

Her güne bir giyim

Evde olduğunuzu ve rahat giysileri tercih ettiğinizi biliyoruz. Sadece üst üste aynı giysileri giymekten kaçının. Bu hem kendinizi fena hissetmenize niçin olacak, hem de hijyenik olarak iyi bir seçenek değil. Rahat bir giyim giymeyi tercih ediyorsanız; bunu temiz günlük kıyafetleriniz arasından seçmeye itina gösterin.

Partneriniz ile romantik bir gece

Partneriniz ile duygusal bir gece

Akşam yemeğinize coşku katmak için, giysinize ve ortama birazcık itina göstermeniz kafi! Eşiniz ile geçireceğiniz akşam için giysiniz yol gösterici olacak.

Spora hazır

Spora hazır!

Evde zaman geçirdiğiniz bu süreç süresince; spordan uzak kalmanıza asla gerek yok! Motivasyon eksikliğinizi ise giydiğiniz giysiler giderecek. Spor taytınızı evde giymenin rahatlığının yanı sıra, sizi devamlı spor için motive edici bir tesiri olması onun başka bir artısı! Evde yapabileceğiniz birkaç hareket ile bu süreci formda kalmış olarak geçirin.

Odaklanma problemi

Odaklanma problemi

Evden çalışmak zorunda kalıyor fakat odaklanma problemi yaşıyorsanız; kıyafetlerinizde birkaç değişim yapmanız kafi. Daha resmi giysiler giyinmek, işinizi odak noktası haline getirecek. Ek olarak her an gerçekleşebilecek olan çevrimiçi toplantılara da hazır olacaksınız!

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir