Firma üretti ama, kadınlar bunun hangi mevsimde giyileceğini bilemedi!
Firma üretti ama, kadınlar bunun hangi mevsimde giyileceğini bilemedi!

Firma üretti ama, kadınlar bunun hangi mevsimde giyileceğini bilemedi!

2018 senesinde ürettikleri yürekli giyim tasarımlarıyla adını duyuran Fashion Nova, bu kez göğüs altında biten örme triko tasarımlarını satışa sunmasıyla tartışmalara yol açtı. Bazı hanım kullanıcılar toplumsal medyada giysiyi ‘sempatik’ bulurken, bazıları bunun hangi mevsimde giyeleceğini merak ederek, kışın üşütebileceklerini yazın ise terleyebileceklerini söylemiş oldu.

Firma üretti ama, kadınlar bunun hangi mevsimde giyileceğini bilemedi! Firma üretti ama, kadınlar bunun hangi mevsimde giyileceğini bilemedi!

Moda şirketi Fashion Moda münakaşa yaratan iki parçalı seti internet sayfasında 215 TL’ye satıyor. Sadece kıyafetin yaz için de, kış için de uygun olmaması bayanları ikiye böldü.

9 9

Firmanın tasarladığı giysisi kıvrımlı model Ariana Sayani deneyerek Instagram hesabında paylaştı. Şort ve göğüs hizasında biten örme trikodan oluşan tasarıma, binlerce hanım yorum yapmış oldu.

2 2

Pek fazlaca moda takip edeni hanım, giysisi satın aldığını söylerken, yaz için buna ihtiyacım var dedi. Birçoğu ise, ‘kafamız karıştı. Bu hangi sürem için, yazın mı kışın mı giyeceğiz?” dedi.

10 10

Underboob trendi aslına bakarsak fazlaca eski bir moda vakası değil. Underboob elbise trendini daha ilkin Demi Rose, Chloe Ferry Ve Karlie Kloss şeklinde ünlülerde görmüştük.

6 6

7 7

8 8

mynet.com

 

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir