Fiyonklu Elbise Modelleri
Fiyonklu Elbise Modelleri

Fiyonklu Elbise Modelleri

Geçtiğimiz sezonlarda elbiselerin sırtında kullanılan fiyonklar günümüzde daha oldukca yanlarında kullanılıyor.

Fiyonklu Elbise Iyi mi Giyilir?

Fiyonklu elbise modelleri elbiseleri daha sempatik gösteren detaylardır. Bu modelleri giymek istiyorsanız seçimlerinizi elbise tasarımlara nazaran belirlemeniz gerekiyor. Kabarık etekli, mini, maksi şeklinde değişik elbise modelleri olduğundan bedeninize en uygun seçimi yapmalısınız.

Elbiselerin arkasında kullanılan fiyonk bilgileri kalınca görünmenize sebep olur. Belinizi kalınca gösterecek şeklinde basenleriniz de geniş görünecektir. Sırt detayında fiyonk kullanılan elbiseleri zayıf bayanların tercih etmesi gerekiyor. Sırt dekoltesi fiyonkla birleştirilen zarif görünümlü elbiseleri giydiğinizde dikkatler sırtınızda toplanacaktır. Bundan dolayı pürüzsüz bir sırta haiz olmanız gerekiyor.

Uzun elbiseleri fiyonk detaylarının daha kolay gösterdiğini söylemek mümkün. Eğer şık ve zarif görünmek istiyorsanız bu elbiseleri seçmemelisiniz. Fiyonk detayının elbisenin üstünde kullanılması artık trendler içinde değil. Sadece yeni sezonda omuzları hareketlendirmek için kullanılan dökümlü fiyonklar çağdaş görünüyor. Üst kısmınız zayıfsa hacimli görünmesi için askılarında ve göğüs detaylarında fiyonk kullanılan elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Fiyonklu Elbise Modası Geçti Mi?

Fiyonklu elbise modelleri 2014 yılının modasıydı. Geçtiğimiz yılda ayakkabı, çanta, elbise, etek şeklinde tüm parçalarda fiyonk detaylarını görmüştük. Abiye elbiselerde kullanılan fiyonk bilgileri da sempatik bir görünüm kazandırmıştı. Bayanları olduğundan daha şişman gösterdiği için genel anlamda zayıf bayanların seçimleri içinde yer alıyordu. Fiyonk efsanesinin ne ara bittiğini anlamasak da artık çağdaş görünmüyor. Büyük ve kalınca fiyonklar hayatımızdan çıksa da bu detayların kullanıldığı elbiseleri yeni sezonda bulabilirsiniz.

Çağdaş fiyonklu elbise modelleri oldukça küçük fiyonkların kullanıldığı, tüllü ve dökümlü elbiseler. Bu detaylar askılarda karşımıza çıkıyor. Yeni sezonun elbise modellerinde kolların hareketli olmasına dikkat edebilirsiniz. Volanlı ve tüllü kollar oldukça popüler olduğu şeklinde askıları fiyonk olan elbiseleri seçerek çağdaş bir görünüm kazanabilirsiniz. Sadece kalınca fiyonklar, saten fiyonk görünümleri yeni sezonda oldukça demode görünecektir.

Fiyonklu Elbise Şişman Gösterir Mi?

Fiyonk modası geçtiğimiz yıllarda kalmış olduğu için yeni sezonda bulabileceğiniz parçalar zarif ve çağdaş görünümlü elbiseler olacaktır. Büyük fiyonk görünümleri her bayanı olduğundan daha şişman gösterir. Bel kısmında kullanılan fiyonklar bel inceliğinizi kapatır ve aşağı oluşturulan modeller kalçanızı daha geniş gösterir. Bundan dolayı küçük fiyonk detaylarının kullanıldığı modelleri tercih etmelisiniz.

Fiyonklu Elbise Kombini Iyi mi Yapılmalı?

Fiyonklu elbise modelleri hareketli tasarımlar olduğundan kombin yaparken seçilen tüm parçalara dikkat edilmesi gerekiyor. Bu elbiselerle en oldukca yakışacak ayakkabılar mütevazı tasarımlı sadece sempatik görünümlü modeller olacaktır. Sindirella ayakkabılarla kombini tamamlayabilirsiniz. Çanta seçiminizi fiyonk renginde mini omuz çantası olarak belirleyebilir aksesuar kullanmadan çağdaş bir görünüm kazanabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir