Gökkuşağı Saç Nasıl Yapılır?
Gökkuşağı Saç Nasıl Yapılır?

Gökkuşağı Saç Nasıl Yapılır?

Gökkuşağı saçlar, gerçek bir gökkuşağında bulunan tonlarla renklendirilmiş saçlardır. Gökkuşağı renkleri çoğu zaman bir gökkuşağını oluşturan yedi renk olan kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, çivit ve menekşenin bir karışımını ihtiva eder. Bu moda renkler yürekli fakat güzel bir saç modeli yaratır.

Hepimiz gökkuşağı saç renkleri için çılgına dönüyor ve bu yüzden en yaratıcı ve popüler olanlardan bazılarını bir araya getirelim!

İster yürekli ister canlı ister yumuşak mizaçlı olun, bu renk trendi, size hususi olan saçlara haiz olmanın en havalı yoludur.

Dikkate alınması ihtiyaç duyulan ipuçları:
Bu renkler hızla solabilir. Bu yüzden üst düzey renk koruyucu bir şampuana yatırım yapın ve saçlarınızı daha azca sudan geçirin.

Koyu saçlarınız var ise, ilkin saçınızın rengini hafifletmek için birazcık ağartma gerektirebilir. Bu, renginizi ortaya çıkarmak için renginizin gereksinim duyduğu muhteşem sarı saçlı tuvalini yaratır. Bu, birden fazla kuaför randevusu gerektirebilir.

Ondan sonra saçlarınızı fazladan nemli tutmaya odaklanmak isteyeceksiniz. İyi bir Fas Yağına yatırım yapın ve saçlarınızı hindistancevizi yağı ile tedavi edin, bu da ona güzel ve sıhhatli bir parlaklık verir.

Gizli saklı Gökkuşağı Saç
Gökkuşağı saçlarına ilgi çekici bir hava katmak için ‘gizli saklı’ gökkuşağı deneyin. Boya, saçınızın alt kısmına doğru uygulanır ve üst kısmı organik bırakır. Bunu uygulamak, gökkuşağının yalnızca saçlarınız yukarı-aşağı yada yarı-yukarı, yarı-aşağı bir görünümde şekillendirildiğinde görüneceği anlamına gelir. Saçınızı salık bırakırsanız, saçınızı salladığınızda yada ördüğünüzde gökkuşağının ince flaşlarını da göstermiş olmuş olursunuz.

Holografik Gökkuşağı Saç
Holografik trend senelerdir moda ve güzellikte popüler olmuştur ve şimdi fazlaca renkli bir makyaj için sıra saçınızda! Fazlaca yönlü bir holografik saç stilini elde etmenin birkaç değişik yolu vardır. Güzelce harmanlanmış bir görünüm için eller özgür halo prizma tekniğini kullanabilir. Holo çivi yada aksesuarların hayranıysanız, niçin holografik bir gökkuşağı saç modelini denemiyorsunuz?

Pastel Gökkuşağı Saç
Gökkuşağı saçlarının yumuşak, güzel ve giyilebilir bir versiyonu için pastel bir gökkuşağı deneyin. Tatlı ve kadınsı, pastel saçlar size sempatik ve güzel duyu bir görünüm verecektir. Bununla beraber, pastel gökkuşağı görünümünü elde etmek için fazlaca hafifçe saçlara ihtiyacınız olacak. Naturel esmer olanlar, saçlarını buzlu sarışına ağartmak ve tonu yakalamak için kafi zamanı kesinlikle ayırmalıdır ve beklemelidir. Beklemek istemediğiniz takdirde, bir platin sarısı gerçek insan saçı peruğu boyayarak pastel gökkuşağı saç elde edebilirsiniz.

Kısa Gökkuşağı Saç
Gökkuşağı saç rengi bir tek uzun saçlı olanlar için değil normal olarak. Kısa saçlar fazlaca renkli bir stille görkemli görünmektedir. Alımlı bir görünüm için stilistinizin daha parlak gökkuşağı tonları kullanmasını isteyebilirsiniz. Bu, saçınızın arka planda kalması yerine hak etmiş olduğu dikkati çekmesini elde edecektir!

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir