Göz Çevresi Kırışıklıklarına Dolgu
Göz Çevresi Kırışıklıklarına Dolgu

Göz Çevresi Kırışıklıklarına Dolgu

Göz çevresi kırışıklıklarınızdan rahatsız olanların kuşkusuz en merak ettikleri konulardan biri göz dolgusunun iyi mi yapıldığı.

Dolgu Iyi mi Uygulanır?

Göz çevresi kırışıklıklarına dolgu enjeksiyon yöntemi ile uygulanmaktadır. Acıya karşı hassasiyeti olan kişiler için lokal anestezi uygulanabilir. Lokal anestezinin yanı sıra uyuşturma özelliği olan kremlerin kullanımı da çoğunlukla rastlanan ve memnun eden seçenekler arasındadır. Bu yöntemler yardımıyla enjeksiyonu hissetmeyeceksiniz bile! Uygulamanın sonrasında düzgüsel hayatınıza devam edebilirsiniz. Bir tek enjeksiyonun yapıldığı yerlerde oldukca hafifçe kırmızılıklar meydana gelebilir.

Nelere Dikkat Edilmelidir?

Göz çevresi kırışıklıklarına dolgu işleminin uygulanmasının sonrasında direkt olarak güneş ışınlarına maruz kalmamalısınız. Güneş ışınlarına maruz kalındığı süre kişilerin direkt olarak cilt yaşlanma hızları artış göstermektedir. Bir tek cilt yaşlanma hızlarının artış göstermesinde değil bununla birlikte dolgunun tam manası ile yerleşmesini de engellemiş olan hususlar meydana gelebilmektedir. Bu detaylar uzmanınız tarafınca size bildirilecektir. Tüm detaylara dikkat ederek mükemmel bir halde yaşlanmanın izlerini yüzünüzden kaldırabilirsiniz.

Kati Netice Verir Mi?

Uygulama kati netice vermektedir. Kırışıklıkların kalıcı olması durumunda dahi oldukça net bir gençleşme elde edeceksiniz. Bu alanda kaç seans uygulama yapılması gerekiyor sorusu da çoğunlukla yönlendiriliyor. Tek bir seans kafi olacaktır. Bu seansın tesiri 6 ay ile 1 yıl içinde değişiklik gösterir. Belirli aralıklar ile yenilemeniz gerekecektir. Organik bir içeriğe haiz olan enjeksiyon malzemeleri kullanıldığı için süre geçtikçe erimektedir. Bu aşamada işlemin kalıcı olmaması ve belirli aralıklar ile yenilenmesinin gerekmesi aslına bakılırsa bir avantajdır. Uygulamanın sonrasında memnun kalmazsanız yenilememe benzer biçimde bir hakkınız olacaktır. Ek olarak dolgu yok olduğu süre yüzünüz aynı hale dönecektir. Bir deformasyon meydana gelmeyecektir.

Kırışıklıklara Karşı Dikkat Edilmesi Ihtiyaç duyulan Öteki Hususlar Nedir?

Kırışıklıkların minimum seviyede kalması için şu detaylara dikkat edilmesi gerekiyor;

• Kırışıklıklara karşı elinizdeki en büyük tabanca sudur. Susuz kalan ciltlerde kırışıklığın oldukca daha net bir şekilde görüldüğü fark edilmektedir.

• Her gün gövde kitle endeksinize uygun bir şekilde su tüketmeniz gerekiyor.

• Bunun yanı sıra mimiklerden de olabildiğince kaçınılması gerekmektedir. Mimikler kırışıklıkların kalıcı hale gelmesindeki en büyük mimarlardandır.

• Yaşlanmanın temel sebepleri incelenmiş olduğu süre hücre yenileme faaliyetlerinin durduğu sebep olarak gösterilmektedir. Bu alanda kişilerin hücre yenilemesini devam ettirecek kolajen takviyeleri alması da yaşlanmayı geciktirecek unsurlar içinde kendini göstermektedir.

• Bu önlemlerin haricinde kırışıklığın bir boyutunun da kesinlikle genetik ile ilgili bulunduğunu bilmeniz gerekiyor.

Kırışıklıklar ne seviyede olursa olsun oldukça kısa bir süre içinde meydana getirilen uygulamalar ile gençlik iksirini elde etme fırsatını yakalayacaksınız. Bu mükemmel görünüm çevrenizi tarafınca da anında fark edilecek!

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir