Gri Bordo Koltuk Takımı Dekorasyonu
Gri Bordo Koltuk Takımı Dekorasyonu

Gri Bordo Koltuk Takımı Dekorasyonu

Bilhassa son yıllarda dekore edilen evlere baktığımızda gri rengin dekorasyonlarda yoğunlukla kullanıldığını görebiliyoruz. Gri rengin yaşam alanlarımıza oldukça yakıştığını söylesek de fena bir halde dekore edilir ve hatalı renklerle kombinlenirse ortaya üzücü bir netice çıkabiliriz. Doğru renklerle bir arada kullanıldığında ise muhteşem sonuçlar doğurabiliyor.

Bugün bu yazımızda gri rengin bordo ile uyumu hakkında informasyon vermek istedik. Eğer evinizde gri bordo koltuk ekibi dekorasyonu yapmak istiyorsanız yazımızın devamında fena sonuçlar elde etmemek için ipuçları yakalayabilirsiniz. Şimdi gri bordo koltuk ekibi dekorasyonu iyi mi yapılır hep beraber bakalım.

Gri Bordo Koltuk Ekibi Dekorasyonu İçin Halı ve Perde Seçimi

Gri bordo koltuk ekibi dekorasyonu için kullanacağınız halı ve perdelerin renklerinin açık renklerde olmasında yarar var. Ortamı boğmamak için halı ve perdeler de beyaz, krem rengi, bej, bej kahve, gri şeklinde renkler kullanabilirsiniz. Halı ve perdelerde bilhassa ve gri ile lila renginin uyumu oldukça hoş bir görüntü yaratmaktadır. Bu şekilde bir ev dekorasyonu yapacaksınız gri renkli fakat üstünde lila desenler bulunan halı ve perdeler tercih edebilirsiniz.

Gri Bordo Koltuk Ekibi Dekorasyonunda Duvarlar Iyi mi Olmalı

Gri koltuk takımlarınıza her renk duvarlar oldukça yakışacak olsa da işin içine bordo girdiğinde durum birazcık karışabilmekte. Duvarlarınızın tamamını bordo şeklinde koyu bir renkle boyarsanız ortam oldukça boğucu bir havaya bürünebilir. Bu sebeple duvar rengi seçiminde dikkatli olunmalıdır.

Gri bordo koltuk ekibi dekorasyonu için seçebileceğiniz en güzel duvar renkleri açık renk olanlar yada grinin tonlarıdır. Duvarlarınızda açık renk kullanmak evinize aydınlık katacaktır. Gri rengi tercih ederseniz dualarınızın bir kısmını gri taş duvar döşemeniz oldukça hoş bir görüntü yaratabiliriz. Dualarınızın bir kısmını taş duvar haricinde güzel duvar kağıtlarıyla süsleyerek de güzel bir netice elde edebilirsiniz.
Duvarlarınızda beyaz, krem, bej şeklinde açık renkler tercih ederseniz bir kısmına ahşap paneller döşeyerek evde naturel bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Gri Bordo Koltuk Ekibi Dekorasyonunda Mobilya ve Aksesuar Seçimi

Gri rengi evlere oldukça çağıl bir hava katmaktadır. Bu yüzden koltuk ekibi da geri rengini kullandıysanız mobilyalarınızı da çağıl tarzda olanlardan seçmenizde yarar var.
Sehpa seçiminde yuvarlak ve ahşap olanları tercih edebilirsiniz. Boyut seçimini evinizin büyüklüğü bakımından yapmanız gerekiyor. Gri bordo koltuk takımıyla siyah, gri, beyaz renkli sehpalar da oldukça güzel uymaktadır.
Sehpanın üstüne yerleştireceğiniz çağıl tarzda bir çiçeklik ile evinizin güzelliğine güzellik katabilirsiniz.
Gri rengi duvarlarla mütevazı şekilde dizayn edilmiş tablolar ben fazla heybetli olmayan duvar saatleri oldukça güzel durabiliyor.

Bununla birlikte duvarlarda kullanacak duvar kağıtları, ahşap paneller, taş duvarlar şeklinde düzenlemelerde aksesuar ihtiyacını azaltarak evin havasını tamamen değiştirebiliyor.

İLİşKİLİ HABERLER Fransız Ev Dekorasyonu

Fransız Ev Dekorasyonu

Genç Odası Dekorasyonu Fikirleri

Genç Odası Dekorasyonu Fikirleri

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir