Gri Duvar Kağıdı Dekorasyonu
Gri Duvar Kağıdı Dekorasyonu

Gri Duvar Kağıdı Dekorasyonu

Gri rengi ile beraber kullanabileceğimiz öteki renkler nedir? Aklınızda bu şeklinde sorular var ise yazımızın devamında gri rengi duvar kâğıdı dekorasyonu ile ilgili incelemeler yapacağız. Hadi hep beraber gri rengi duvar kâğıdı dekorasyonu iyi mi yapılmalı bakalım.

Gri Rengi Duvar Kâğıdı Dekorasyonunda Mobilya Seçimi

Duvarlarınızı gri rengi ile kaplatmaya karar verdiyseniz koltuk ve mobilya seçimlerimizden gri rengi ile uyumlu olmalıdır. Koltuk seçiminde nerede ise her rengi kullanabilirsiniz.

Eğer duvarlarınızla tam anlamda uyumlu olmasını seçip koltuklarınızı da gri renginde kullandıysanız eve başka renkler katmanızda yarar var. Gri rengi duvar kâğıdı ve gri rengi koltuk ekibi bir arada kullanıldığında evin tamamen tek renk görünmemesi için bazı aksesuar tercihlerini renkli yapmak gerekiyor. Sarı, mavi, beyaz renklerinde kırlent yastıklar evinize oldukça yakışacak.

Modernleşmeyle beraber dekorasyon alanımıza giren gri rengi kendisi şeklinde çağıl mobilya ve takıları hak ediyor. Gri rengi duvarlar ile beraber gold, rose gold renginde sehpa ve duvarlarda bu renklerde ayna oldukça hoş duruyor.
Mobilya seçimlerinizi ahşap olanlardan yana kullanabilirsiniz. Ahşap haricinde siyah ve beyaz renkleri de gri ile oldukça uyumlu durabiliyor.

Gri Duvar Kâğıdı Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gri rengi duvar kâğıdı dekorasyonu ile evinizi düzenleyecekseniz dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan mühim unsur renklerdir. Gri rengi ile nerede ise her renk kullanılabilse de oldukça fazla zıt rengi bir arada kullanırsanız ortaya fena bir görüntü çıkabilir. O yüzden ilkin evinizde hangi renkleri kullanmak istediğinizi seçip birbirleri ile arasındaki uyuma karar vermeniz doğru bir seçim olur. Gri duvar kâğıdı ile en oldukça yakışan renklerin siyah beyaz krem şeklinde gözü yormayan renkler bulunduğunu söyleyebiliriz. Fakat gri rengi duvar kağıtları dikkatli olunduğunda mavi, yeşil şeklinde renklerler de oldukça güzel olabilmektedir. Doğru kombin hayata geçirmeye dikkat edilirse gri rengi ve sevdiğiniz başka bir renkle oldukça güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Gri Duvar Kâğıdı Dekorasyonu ile Aksesuar Kullanımı

Gri rengi duvarlar her ne kadar hoş ve çağıl dursa da tehlikeli olabiliyor. Bu sebeple duvarları boş bırakmak yerine çeşitli tablolar yada raflarla düzenleyebilirsiniz.

Raflara yerleştireceğiniz kitaplar yada evinizin genel dekorasyonu ile uyumlu süs eşyaları evin havasını tamamen değiştirebilir. Isterseniz duvara asılmış saksılarla da düzenlemeler yapabilirsiniz.

Gri duvar kâğıdı dekorasyonu meydana getirilen evlerde evin bir yada birkaç duvarının cam ile kaplatılması da oldukça çağıl ve güzel bir görüntü oluşturuyor. Bilhassa evinizin güzel bir manzarası var ise perdeleriniz açarak cam ile kaplı duvarınızdan tüm gün ışığını evinize alıp muhteşem bir netice elde edebilirsiniz. 

İLİşKİLİ HABERLER Gri Bordo Koltuk Takımı Dekorasyonu

Gri Bordo Koltuk Ekibi Dekorasyonu

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir