Gri Salon Takımı Dekorasyonu
Gri Salon Takımı Dekorasyonu

Gri Salon Takımı Dekorasyonu

Salonda en oldukca yer kaplayan salon takımları içinde koltuk ekibi yiyecek ekibi gümüşlük benzer biçimde mobilyalar barındırır.

Bu mobilyalarda kullanılan çeşitli renkler bulunuyor. Bugün bu renkler arasından gri rengini seçtik.
Günümüzde gri rengi evlerimizde sevmiş olarak kullanılan bir renk haline geldi. Pek oldukca örnek ev dekorasyonunda kullanılan bir renk olarak dekorasyonla yeni ilgilenmeye başlayanların akıllarına gri rengi iyi mi kullanabilecekleri benzer biçimde sorular gelebiliyor. Muhteşem görüntülerin elde edilebildiği fakat oldukça da riskli bir renk olan gri rengini kullanarak salon ekibi dekorasyonu yapacaksanız dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bazı unsurlar var. Bu yazımızda gri salon ekibi dekorasyonu yapmayı düşünenler için doğru karar verebilmeleri ve evlerini en güzel şekilde dekore edebilmeleri için bazı fikirler vermeye çalışacağız.

Gri Salon Ekibi Dekorasyonu Iyi mi Olmalı?

Eviniz için gri salon ekibi dekorasyonu yapma fikrini seçtiyseniz salon takımınızda tek bir gri rengini ya da değişik gri tonlarını kullanabilirsiniz. Bunun haricinde mobilyalarda siyah rengi de gri de oldukça uyumlu oluyor. Gri rengi bir masa ve sandalyeler ile beraber masa ve iskemle ayaklarının altın renginde olması da evin daha lüks bir görüntüye haiz olmasına destek olacaktır.

Gri rengi bir koltuk takımının ortasında beyaz yada krem rengi bir halı ve üstünde kare şeklinde siyah bir sehpa oldukça şık bir görüntü ortaya çıkarır.

Gri Salon Ekibi Dekorasyonunda Halı ve Perde Seçimi

Gri salon ekibi dekorasyonu halletmeye karar verdiyseniz halı ve perde seçiminizi duvarlarınızın rengine karar verdikten sonrasında yapmanızı tavsiye ederiz.

Duvarlarınızda da gri rengini tercih ettiyseniz halı ve perdelerin de gri olması evin özensiz görünmesine sebep olabilir. Bu durumda halı ve perdelerinizi beyaz benzer biçimde eve aydınlatacak renklerden seçmenizde yarar var.
Eğer duvarlarınızda seçiminizi beyaz, krem rengi, bej rengi benzer biçimde açık renklerden yana kullandıysanız halı ve perdelerinizde gri rengi ile değişik renklerin karışımını kullanabilirsiniz. Halı ve perdelerinizin tek renk olmasındansa içinde lila, mavi, beyaz benzer biçimde renklerinde kullanılması evin daha hareketli görünmesine destek olacaktır.
Evimizin daha ağır bir görüntüde olmasını istiyorsanız bordo mor benzer biçimde daha koyu renkler ile de kombin yapabilirsiniz.

Gri Salon Ekibi Dekorasyonunda Aksesuar Kullanımı

Gri oldukça çağdaş ve ağır bir renk olarak evlerimizde kullanılmaktadır. Fakat gri salon ekibi aksesuar seçimlerinde bizleri fazlaca özgür bırakıyorlar. Her türlü aksesuarla uyumlu olabilecek gri salon ekibi dekorasyonu için seçimlerinizi evde yaratmak istediğiniz havanın çağdaş mi yoksa ağır bir görüntüde mi olmasını istediğinize karar vererek yapabilirsiniz.

Gri rengi salon ekibi dekorasyonu için isterseniz evinizde oluşturmak istediğiniz görüntüye uygun olarak mistik tarzda eşyalar bile kullanabilirsiniz.

İLİşKİLİ HABERLER Gri Bordo Koltuk Takımı Dekorasyonu

Gri Bordo Koltuk Ekibi Dekorasyonu

Gri Duvar Kağıdı Dekorasyonu

Gri Duvar Kağıdı Dekorasyonu

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir