Hoşlanılan kişiyi etkileme yolları neler ondan yardım isteyin!
Hoşlanılan kişiyi etkileme yolları neler ondan yardım isteyin!

Hoşlanılan kişiyi etkileme yolları neler ondan yardım isteyin!

Sevdiğiniz insana ulaşmak daima oldukca kolay olmuyor. Kimi zaman hisler aynı anda oluşmaz. Bunun şeklinde durumlarda hoşlandığınız kişide iz bırakmak için denemeniz ihtiyaç duyulan bazı yöntemler var. Hedefinize ulaşmanızı sağlayıp onun kalbine girmenizi sağlayacak yolları sıraladık. İşte hoşlandığınız insanı etkileme şekilleri!

Ondan yardım isteyin

Onlardan size minik bir iyilik yapmalarını talep edin. Sizin için minik iyilik yaptıklarını gördüklerinde, bilgili olarak onay ve pozitiflik duygularını sizinle ilişkilendirecekler. Buradaki iyilik sizin için savaşması ya da sizi zor bir durumdan kurtarması anlamına gelmiyor. Ondan, yazacağınız mühim bir e-posta için ya da bulmak istediğiniz bir yer için yol adresini bulmak adına yardım isteyebilirsiniz.

Kusurlarınızı paylaşın

Kusurları başkalarıyla paylaşmak insanları mütevazı ve güvenli hissettiriyor. Bu onların duygusal yakınlıklarını doğuran eksiklikleri hakkında daha çok açılmalarını teşvik edecek.

Birlikte gülün

Gülümsemenin enerjisini tamamımız biliyoruz. Onun yapmış olduğu şakalara gülmeyi dikkatsizlik etmeyin. Biriyle ne kadar oldukca gülersek, onlara o denli oldukca çekiliriz.

Adrenalini artmasını sağlayın

Onlarla beraber korkulu bir film izleyin. Adrenalin bazı durumlara çekim anlamına geliyor. Hoşlandığınız kişiyi korku artırıcı durumlara sokmak, onların duygularını filmle değil sizinle ilişkilendirmeye itiyor. Kısaca sizin yanınızda adrenalinleri yükseliyor ve kalp atışları hızlanıyor.

Bukalemun tesiri

Aşkınızın ne yaptığını yansılamak edin. Birinin davranışını yansılamak ettiğinizde, sizin hakkınızda daha pozitif yönde düşünüyorlar. Bu durum aranızda bir bağlantı yaratıyor. En oldukca hangi renk giysilerini giydiklerine dikkat edin ve sonrasında bu renklerden bazılarını gardırobunuza ilave edin.

Olağandışı benzerlikler bulun

Kendimize benzer algıladığımız insanlara ilgi duyuyoruz ve araştırmalar, benzerliğimizin ender yada olağandışı bulunduğunu algılarsak çekimin artacağını gösteriyor. Kısaca evet, eğer aileniz aynı liseye gittiyse ya da ortak Akrep burcu tanıdığınız var ise, bu tarz şeyleri ona yaklaşmak için kullanabilirsiniz.

Hafifçe dokunuşlar

İster omuzdan alınan düşsel bir saç, ister şakaya gülerken koluna hafifçe bir dokunuş olsun… Bu hafifçe adımlar birbirinize karşı duygularınızı geliştirir.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir