İkizler burcunda yılın son dolunayı
İkizler burcunda yılın son dolunayı

İkizler burcunda senenin son dolunayı

12 Aralık Perşembe günü 19 aşama açıyla İkizler burcunda meydana gelecek dolunay, pozitif tesirleri yaşayacağımız Aralık ayının tek sert tesiri olacağa benziyor. İkili ilişkilerimizi etkileyecek bu hareket, çevremizle olan yazışma tonumuzu sertleştirirken, finansal mevzular üstünde egemenlik kurup herkesi daha tutumlu olmaya itecek.

Gezegen hareketleri etkili olacak

İkizler burcundaki 19 dereceli bu dolunay hareketi süresince eğitim mevzularında ve seyahatlerimizde dikkatli olmakta yarar var. Dolunay oluştuğu esnada, Oğlak burcunda gerçekleşecek Venüs’ün iki kötücül gezegen olan Satürn ve Plüton içinde sıkışması, Venüs’ün iyimserliğini yok edecek. Bu durum hem aşk hayatında hem de maddi mevzularda ciddi krizler yaşamanıza sebep olabilir.

Koç burcu

Eğitim hayatınızda stresli zamanlardan geçebilirsiniz. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla olan iletişiminiz sert bir hal alabilir, çevrenize karşı olan yıkıcı eleştirileriniz kalp kırabilir. Koç burçları için oldukca zor olsa da, empati kurarak bir yaklaşım sergileyebilirsiniz.

Boğa burcu

Dolunayın etkisiyle kıymetli eşyalarınızı kaybedebilirsiniz. Telefon, cüzdan, mücevher benzer biçimde eşyalarınızı her yerde bırakmamaya itina gösterin. İnternet üstünden finans işlemleri yaparken iki kere deneyin. Maddiyatla ilgili mevzularda aksilikler yaşamanız ihtimaller içinde.

İkizler burcu

Sizin burcunuzda gerçekleştiği için sinirlerinize hakim olmanız ihtiyaç duyulan bir döneme hazırlıklı olun. Yaşayacağınız aksiliklere karşı soğukkanlılığınızı koruyun ve ani tepkiler vermekten kaçının. Aşk hayatınızda pervasızca hareketleriniz negatif sonuçlar doğurabilir, boşanmaya kadar gidecek geri dönüşsüz bir yola girebilirsiniz. Ihmal etmeyin, birkaç gün sonrasında sular durulunca pişman olacaksınız.

Yengeç burcu

Sağlığınıza dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan günlerdesiniz. Önemsemediğiniz bir durum gereksiz yere hastanede zaman geçirmenize sebep olabilir. Depresif olabileceğiniz birkaç gün olabilir. Tam aksine mutlu olacağınız bir yıl sizi beklerken bir dolunayla enerjinizi düşürmeyin.

Aslan burcu

Yanlış anlaşılmalardan dolayı arkadaşlarınızla karşılıklı gerginlik yaşamanız olası. Bu zamanda kalp kırmadan kendi kabuğunuza çekilmeniz yerinde bir karar olacaktır. Çevrenize karşı sergilediğiniz tahammülsüz tavrınız hissedilebilir seviyede olabilir.

Başak burcu

İkizler burcundaki dolunay kariyer hayatınızda gerginliklere sebep olabilir. İstemeden yöneticinizle söz düellosuna girebilirsiniz. Sizin titiz ve dikkatli çalışmalarınızı göz ardı etmesi canınızı sıkabilir. Siz gene de istikrarlı bir halde duruşunuzdan taviz vermeden işinizi halletmeye devam edin. Jüpiter’in tesiri yıl boyu üzerinizde olacağından, kariyer basamaklarında hızla yükseleceksiniz.

Terazi burcu

Seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Gideceğiniz yer için birkaç saat evvelde çıkmanız gerekebilir. Gecikmeler yada aksilikler olabilir. Bilimsel nitelikli yaşantınızda elinizde olmayan durumlardan dolayı aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

Akrep burcu

Elektronik eşyalarda beklenmedik arızalarla karşılaşabilir, web üstünden yapacağınız para transferlerinde ya da alışverişlerde mesele yaşayabilirsiniz. Güvenmediğiniz bölgelere bilgilerinizi vermeyin. Sizin yada eşinizin bilinmeyen bir borcu ortaya çıkabilir.

Yay burcu

Eşinizle yada sevgilinizle yaşayacağınız anlaşmazlıklar aranızdaki gerilimi tırmandırabilir. Meraklı tavırlarınız ve her şeye bir izahat istemeniz karşı tarafı sıkabilir. Kimi zaman oluruna bırakmak daha iyi bir seçenek olabilir. Ortak iş açanlar var ise aynı durum ortağınızla ilgili de geçerli olacak. Aynı düşünce üstünde uzlaşamayabilirsiniz.

Oğlak burcu

İş ortamında sinirlerinizi bozacak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi motive ederek sakin kalmayı başarabilirseniz, dolunayın tesiri kaybolduktan sonrasında pozitif sonuçlar elde edebilirsiniz. Evcil hayvanınızın sağlıkla ilgili problemlerine dikkat edin. Genel olarak gerilmiş geçecek dolunay sürecinde kendinizi yormamaya itina gösterin.

Kova burcu

Çocuklarınızla ve sevdiğinizle olan ilişkiniz sekteye uğrayabilir, anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Birbirinize karşı agresif tavırlar sergileyeceğiniz şu günlerde, ruh halinize iyi gelecek aktivitelerde bulunmakta yarar var. Bu sebeple düzgüsel koşullardaki tutumunuzdan maalesef yapıt kalmayacak.

Balık burcu

İletişim mevzusunda yaşayacağınız olumsuzlukların etkisiyle aile içinde tartışmalar, gerginlikler yaşanabilir. Evinizde bir süredir yapmayı planladığınız işleri rafa kaldırmakta yarar var. Minik ev kazalarına karşı riski durumlara hazırlıklı olun ve tedbir almayı dikkatsizlik etmeyin.

Gizem Bozdağ

[email protected]

hususi içeriğidir.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir