Jüpiter, Oğlak burcunda başarı getirecek
Jüpiter, Oğlak burcunda başarı getirecek

Jüpiter, Oğlak burcunda başarı getirecek

Yay burcundan Oğlak burcuna geçen Jüpiter yardımıyla daha oldukça dünyevi mevzulara odaklanacağız şeklinde duruyor. Ruhani boyutların geri planda kalacağı ortalama bir yıl içinde daha ergonomik, gerçekçi ve hedef odaklı olacağız. Tabiri caizse bulutların üstünden yere indiğimiz, daha somut hedefler belirlediğimiz, planlar kurduğumuz, maddi dünyaya daha oldukça ehemmiyet verdiğimiz bir yıl bizi bekliyor. Disiplinli olmak, kesin hareket etmek, planlı hareket etmek, bu yıl Jüpiter’in vaat etmiş olduğu şansı yakalamamızı sağlayabilir.

Jüpiter’in iyimser ve coşkulu enerjisinin, Oğlak’ın sağlamcı ve garantici yapısıyla yaşayacağı çatışmalar bizi ihtimaller içinde tehlikelerden koruyacak fren sistemi görecek adeta. Oğlak, yaş tahtaya basmak istemeyen stratejik enerjisini Jüpiter’in cesaretiyle birleştirdiğinde ise bilgileri gözden kaçırmadan büyük resme odaklanmayı başarabiliriz.

Jüpiter’in ihtimaller içinde hareketlerine dikkat

Jüpiter’in 15 Mayıs-14 Eylül içinde yapacağı harekete dikkat etmemiz gerekiyor. Gerçeklikten uzaklaşma yaşayacağımız bu zamanda atacağımız adımların güvenilirliğini denetlemek koşul. Hata yapma korkusunun hakim olacağı bu tarih aralığında, özgüvenimizi tazeleyecek aktiviteler yardımıyla özümüze dönerek cesareti hissedebiliriz. Sadece genel olarak bu senenin çoğumuz için hayatımızı düzene sokacağımız, iş ve hususi hayatımızda organize olacağımız, kendimize somut hedefler belirleyeceğimiz bir dönem olacağını söyleyebiliriz.

Neptün ve Plüton ile açı yapıyor

Jüpiter’in yapacağı 20 Şubat, 27 Temmuz ve 12 Ekim’de Neptün ile altmışlık açısı pozitif bir açı olmasına karşın, bizi gerçeklikten uzaklaştırabilir, abartılı davranışlarda bulunmamıza ve odak noktamızı kaybetmemize niçin olabilir. 5 Nisan, 30 Haziran ve 30 Ekim tarihlerindeki Plüton ile kavuşum açısında ise hedeflerimize odaklanırken, fazla acımasız olmamızı, büyük resme yönelip, bu yolda kimi harcadığımızı umursamamamızı sağlayabilir.

Koç

Kariyer hayatında altın çağınızı yaşamaya hazır olun. Hayalinizdeki işe kavuşabilir, yönetici pozisyonuna yükselerek maaşınızda beklediğiniz artışı yaşayabilirsiniz. Kariyerinizdeki yükselişle beraber hiddet kontrolünüze dikkat etmeyi dikkatsizlik etmeyin. Bu bir yıl içinde hayallerinizi gerçekleştirmek için gezegenlerin konumları da oldukça elverişli halde.

Boğa

Yurt dışı bağlantılı işlerinizde oldukça talihli bir dönem sizi bekliyor. Negatif düşüncelerden arınarak pozitif sonuçlar alacak ve hayatınızın bu yönüyle ne kadar kazançlı olabileceğini görebileceksiniz. Bilimsel niteliği olan hayatınızda astroloji ve felsefe şeklinde mevzulara merakınız artabilir, bu mevzularla ilgili araştırma yapabilir, eğitimlere başlayabilirsiniz. 2020 senesinde dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan mevzu ise seyahatleriniz olacaktır.

İkizler

Jüpiter’in Oğlak burcunda olması maddi durumunuzda fark yaratacağa benziyor. Borçlarınızı tamamen kapatacak, bolluk ve bolluk çanları bu yıl sizin için çalacak. Beklemediğiniz bir yerden toplu bir para alabilir, ailenizden miras kalabilir. Fakat ihmal etmeyin ki, olan parayı harcamaya yönelik eğiliminiz, paranın suyunu çekmesine niçin olabilir. Zekice yatırımlar yapmak doğru bir karar olabilir.

Yengeç

Gezegenlerin etkisiyle Yengeç burcu tam da istediği aşkı bulabilecek şansta. Evlilik ve ilişki mevzularında rastlantılara emin olun ve kendinizi yaşamın akışına bırakın. 2020 senesi sizin yılınız olabilir. İş ortaklığı yapanlar bilhassa bu yıl tahmininden fazla kazanca haiz olarak oldukça değişik bölgelere gelebilirler. Fakat Plüton’un bazı zamanlarda tesir etmesiyle ve tutulmalar sebebiyle ilişkinizde öfkenize hakim olamayabilirsiniz.

Aslan

İş hayatınızda ve kariyerinizde verimli bir yıl olacağa benziyor. Bulunduğunuz mevkiden oldukça yüksek bölgelere gelebileceğiniz şeklinde, kazancınız da aynı oranda artabilir. Sıhhat problemi yaşayan Aslan burçları, şifa bulacağınız bu yılda tedbiri elden bırakmamakta yarar var. Ruhsal anlamda refaha ereceğiniz, kendinizi daha dingin hissedeceğiniz bu zamanda kişisel gelişim alanlarında emekler halletmeye başlayabilirsiniz.

Başak

Jüpiter’in talih ve bolluk dolu enerjisi, aşk hayatınızda ve ailenizde pozitif etkisinde bırakır bırakacak. Beklediğiniz aşkın karşınıza çıkmasına ve ani bir evliliğe hazır olun. Plan dahilinde bir çocuk düşünceniz var ise ya da sıhhat problemlerinden dolayı evladınız olmuyorsa mutlu haberler sizi bekliyor. Hobi olarak ilgilendiğiniz mevzular ile ilgili ustalaşmış başlangıçlar ise kapıda.

Terazi

Hane içi mutlu haberlerle dolu bir yıl sizi bekliyor. Aile içi ilişkileriniz güçlenirken, maddi bir destek görebilir, hayalinizdeki eve haiz olabilecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Bekar olan Terazi burçlarını sürpriz bir evlilik beklerken, evli olanları ise bir bebekle ailesini genişletebilirler. Sıhhat sorunlarınızın son bulacağı bu yıl morale ve sevdiklerinizle beraber zaman geçirmeye gerekseme duyabilirsiniz.

Akrep

Eğitim mevzularında şansınız açılıyor olacak. İletişime dayalı sektörlerde çalışanlar için bir yıl süresince güzel bir talih sizlerle olacak. Hangi sektör olursa olsun yeni tanışacağınız kişilerden güzel destek sunar görebilirsiniz. Kardeşinizle ilgili mevzularda da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Keyifli ve toplumsal bir yıl yaşayacaksınız. Bir tek sinirlerinize hakim olamadığınızda işler tersine dönebilir.

Yay

Maddi mevzularda hayal edemeyeceğiniz bir iyileşme süreci kapınızda. Jüpiter’in Oğlak burcundaki konumu para akışınızı artırırken hayallerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlayacak. Yaptığınız yatırımlardan gelir elde edebilir, maaşınızda artış yaşayabilirsiniz. Finansal olarak nefes alabileceğiniz bu zamanda dikkatli alışveriş halletmeye itina gösterin. Ihmal etmeyin, bir sonraki yıl sıkıntılı geçebilir.

Oğlak

Jüpiter tam da Oğlak burcundayken, en talihli olan bu burç, her mevzuda talihli bir döneme giriyor. Ne de olsa Jüpiter 12 yılda bir ziyaret ediyor sizi. 2020’de hayatınızda gerçekleştirmeyi istediğiniz her şey ayağınıza gelecek. Her ne kadar gerçekçi karakteriniz mucizelere inanmayı reddetse de, bu yıl tam da bunu yaşayacaksınız. Jüpiter’in etkilerinden doğru etkilenmenin tek yolu ise, baskın olan ego ve inatçı tavırlardan caymak. Yaşamın sizin etrafınızda dönmediğini ve başkalarını düşünmenin vakti geldiğini anlamanız koşul. Satürn ve Plüton burcunuzda gezi edecek olsa da sizler aslına bakarsan uzun süreden beri bu etkisinde bırakır altında olduğunuzdan oldukça zorlanmayacaksınız.

Kova

Sıhhat ile ilgili mevzularda kalıcı düzelmeler yaşayabilir, Jüpiter’in şifalı enerjilerinden faydalanabilirsiniz. Vücudunuz şifa bulurken, ruh halinizdeki karamsarlıktan da sıyrılacağınız bir dönem. Yüzünü güldürecek yaşayacağınız gelişmelere ve hiçbir şeyin moralinizi bozamadığı ümit dolu bir psikolojiye hazır olun. Maddi ve tinsel anlamda yaşayacağınız düzelmeler karşısında kendinizi derhal yormamaya dikkat edin.

Balık

Jüpiter’in talih melekleri iş başlangıcında olsa gerek ki, başarılarınızın ardı arkası kesilmeyeceği gelişmeler sizi bekliyor. Bir yıl süresince sürecek olan bu enerjiyle beraber güzel günler geçireceksiniz. Dostlarınızdan destek görecek, sıkıntılarınızdan kurtulmak için yardım alacaksınız. İyiye giden gidişatınızı kıskananlara karşı önleminizi alın ve negatif enerjilerini kendinizden uzak tutun.

Gizem Bozdağ

[email protected]

hususi içeriğidir.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir