Kaş Dolgusu Kıl Tekniği
Kaş Dolgusu Kıl Tekniği

Kaş Dolgusu Kıl Tekniği

Son dönemlerde popüler hale gelen kaş dolgusu kıl tekniği en fazlaca dört gözle beklenen konulardan biri haline geldi.

Kıl Tekniği Nedir?

Kaş dolgusu kıl tekniği hakkında kişilerin dikkate alması ihtiyaç duyulan hususlardan bazıları şu halde sıralanmaktadır;

• Kaşlarda meydana gelen boşlukların giderilmesi esnasında dövme yöntemi inorganik bir görünüm ortaya çıkarabilir.

• Kıl tekniğinde ise daha naturel ve sorunsuz bir görünüm elde edilmektedir.

• Kıl tekniğinde meydana getirilen uygulamalar ile sanki gerçek kaş tüyleriniz benzer biçimde bir izlenim elde edilecektir.

• Bu işlem bununla beraber microblading olarak da tanımlanmaktadır. Kaşlarında değişiklik yapmak isteyen kişiler ve bakışlarını daha da gençleştirmek isteyen kişiler için uygun yöntemlerdendir.

Siz de bu hususlar hakkında data sahibi olmak adına en doğru noktada yer alıyorsunuz. Mevzunun uzmanları ile iş birliği yaparak simanızın değiştirilmesini ve daha genç bir görünüme haiz olmayı mümkün kılabilirsiniz!

Acılı Bir İşlem Midir?

Kaş dolgusu kıl tekniği kesinlikle acılı bir işlem değildir. Fakat bu mevzuda tedbir almak için direkt olarak uygulama yapılacak olan alanın uyuşturulmasını sağlayacak bir krem de sürülür. Bu şekilde elde edilecek olan işlem verimliliği artar ve dokuda herhangi bir acı meydana gelmeden lüzumlu olan uygulama yapılır. İşlem sonrasında fazlaca azca da olsa kızarıklık meydana gelebilir. Fakat günlük hayatınıza aynı şekilde devam edebilirisiniz. İlk gün olabildiğince güneş ışınlarından kaçınmak sizin için fazlaca daha verimli ve sorunsuz bir hal alacaktır!

İşlem Ne Kadar Kalıcılığını Sürdürür?

İşlem kalıcılığını mükemmel bir halde 1 yıl/6 ay aralığında sürdürmektedir. Belirli periyotlar ile yenilenmesi gerekecektir. Yenilenebilir bir yapıya haiz olması oldukça avantajlıdır. Bu sayede memnun kalmadığınız herhangi bir nokta olursa yeni seansta bunu dile getirme ve fazlaca daha sorunsuz bir görünüm elde etme imkanını yakalayacaksınız. Kalıcı olan uygulamalardan geri dönüş oldukça zor olurken yenilenebilir uygulamalarda kişilerin inisiyatif kullanımı daha kolay oluyor!

Alerjiye Sebebiyet Verir Mi?

Microblading uygulanan unsurlar ile ilgili araştırma yapıldığı süre lüzumlu olan dermatolojik testlerden geçirildiğini de bilmelisiniz. Bu işlemlerden geçirilmiş olması sizin çehre olarak mükemmel bir bakış açısına haiz olmanızı mümkün kılarken sağlığınızı da riske atmayacaktır. Mükemmel bir duruştan istifade edebilir ve sürecin tadını çıkarabilirsiniz. Alerjiye sebebiyet veren tüm unsurları ortadan kaldıran bir klinik ile ve mevzunun uzman adları ile iş birliği kurmanız gerekiyor. Sadece bu şekilde sağlığınızı riske atmadan daha genç ve keskin hatlara haiz olabilirsiniz. Cilde uygulanan her işlemde aynı seçicilik gösterilmelidir.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir