Kaşları Besleyen Doğal Yağlar
Kaşları Besleyen Doğal Yağlar

Kaşları Besleyen Doğal Yağlar

İnce, keman kaşların yerini artık gür ve kalınca kaşlar aldı. Eğer kaşlarınız istediğiniz kalınlıkta ve gürlükte değilse istediğiniz görüntüye kavuşmanızı sağlayacak organik yağları kullanabilirsiniz. Sizin için kaşları beslerken gürleşmesini elde eden bitkisel yağları bir araya getirdik. İşte o bitkisel yağlar…

HİNT YAĞI

Hint yağı, kaşları kalınlaştırmak için kullanılan en eski yöntemlerden biridir. Antioksidanlar, proteinler, vitaminler ve yağ asitleri ile zenginleştirildiği vakit kaş kıllarının beslenmesine destek sağlar.

Uygulanışı: Gece yatmadan ilkin saf hint yağını kulak pamuğuna damlatın ve kaşlarınızın üstüne sürün. Gece süresince kaşlarınızda kalan yağı sabah uyandığınızda su ile durulayın.

ZEYTİNYAĞI

Zeytinyağı derhal her mevzuda olduğu benzer biçimde gür kaşlar için de kullanılan muhteşem bir üründür. Zeytinyağının muhteviyatında bulunan E ve A vitaminleri kıl köklerinin beslenmesine ve daha süratli büyümesine destek sağlar. Bilhassa A vitamini vücudun organik yağı olan saç büyümesine destek sebum üretiminin uyarılmasını sağlar. Günde 2 kez uygulayarak birkaç hafta içinde pozitif sonuçlar alabilirsiniz.

Uygulanışı: Parmak ucunuza bir damla zeytinyağı damlatın ve kaşlarınıza masaj yaparak uygulayın. Birkaç saat beklettikten sonrasında Ilık su ile güzelce durulayın.

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Hindistan cevizi oldukça kuvvetli bir nemlendiricidir ve kan dolaşımının iyileştirilmesini sağlar. Hindistan cevizi yağının muhteviyatında bulunan çeşitli proteinlerin yanı sıra demir ve E vitamini de kaş köklerinin beslenmesini ve gürleşmesini sağlar.

Uygulanışı: Gece yatmadan ilkin kulak pamuğunu Hindistan cevizi yağının içine daldırın ve bir miktar alarak nazikçe kaşlarınıza uygulayın. Sabah uyandığınızda su ile iyice durulayın.

İLİşKİLİ HABERLER Kaşlarımı Yüzüme Yakıştıramıyorum Diyorsanız

Kaşlarımı Yüzüme Yakıştıramıyorum Diyorsanız

Sabahları Cilt Bakım Rutinini Atlamayın!

Sabahları Cilt Bakım Rutinini Atlamayın!

Vazelin ile Hazırlayabileceğiniz Cilt Bakım Maskesi

Vazelin ile Hazırlayabileceğiniz Cilt Bakım Maskesi

Saçlarda Bandana Trendi

Saçlarda Bandana Trendi

İLİşKİLİ GALERİLER Yağlı Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalı

Yağlı Cilt Bakımı Iyi mi Yapılmalı

Gül Yağının Ciltteki Mucizeleri

Gül Yağının Ciltteki Olağanüstü şeyleri

Işıl Işıl Cilt İçin Sadece 4 Adım Yeterli

Işıl Işıl Cilt İçin Bir tek 4 Adım Kafi

Pürüzsüz Bir Cilt İçin 3 Maske!

Pürüzsüz Bir Cilt İçin 3 Maske!

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir