Kate Middleton BAFTA Kırmızı Halı Stili
Kate Middleton BAFTA Kırmızı Halı Stili

Kate Middleton BAFTA Kırmızı Halı Stili

73. İngiliz Film ve Tv Sanatları Akademisi (BAFTA) Ödülleri dün akşam Londra Royal Albert Hall’da sahiplerini buldu.
Kate Middleton kırmızı halıda en oldukça dikkat çeken adlardan biri oldu!

BAFTA yetkilileri, törenden yedi gün ilkin yaptıkları açıklamada tüm iştirakçilerin kırmızı halıda eski elbiselerini yada başka bir sürdürülebilir giyim tercih etmelerini istemişti.

Doğrusu ister gardıroplarında olan, ister kiraladıkları, ister ikinci el giysilerle ödül törenine gelmelerini istedi. Bu isteğe Kate Middleton da dahil olmak suretiyle birçok meşhur destek verdi.

Kate Middleton, daha ilkin 2012’de Malezya seyahatinde giydirilmiş olduğu altın işlemeli beyaz Alexander McQueen elbisesi ile sürdürülebilirlik kuralına uydu.

Altın işlemeleriyle ön plana çıkmış elbisesini bir çift altın küpe ve altın Jimmy Choo topuklu ayakkabılar ile tamamladı.

Daha ilkin giydirilmiş olduğu giysilerini yeniden giymesiyle malum Middleton’ın dolabında evlilik öncesi günlerinden kalma sevilmiş olduğu parçaları bile var.

Bafta yetkilileri açıklamalarında kırmızı halının yüzde yüz sürdürülebilir giysilerle olmalarını istediklerini ve çağrı yemeğinde de geri dönüştürülebiir yiyecekler sunulacağını belirttiler.

Fotoğraflar: AFP, REU
hurriyet.com.tr

 

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir