Kendi Oje Bazınızı Kendiniz Yapın
Kendi Oje Bazınızı Kendiniz Yapın

Kendi Oje Bazınızı Kendiniz Yapın

Süre geçtikçe hanımefendilerin kozmetik problemlerine görkemli çözümler üretebilen ürünler ortaya çıkıyor. Son devrin en mucize ürünü soyulabilen oje bazları. Oje sürerken çoğu zaman kenarlara taştığı için zor anlamış olur yaşarız. Oje bazlarını güzellik salonlarında bulabileceğiniz benzer biçimde evde kendiniz de yapabilirsiniz.

SOYULAN OJE NEDİR?

Soyulabilen oje, tırnaklarınıza oje sürmeden ilkin tırnak kenarlarınıza sürüp taşan ojeyi soyarak çıkarmanızı kolaylaştıran bunun yanında eğer ‘nail art’ denen desenli ve ilgi çekici tırnaklar yapmak istiyorsanız tırnağınıza da sürüp soyarak değişik görünümler yaratmanızı kolaylaştıran yeni nesil oje bazıdır. Aslına bakarsak ‘Liquid Pelisade’ olarak bilinir sadece devletimizde soyulabilen oje ya da tırnak koruyucu olarak da isimlendirilir. Yabancı kaynaklarda ise çoğu zaman ‘peel of base coat’ diye geçmektedir.

SOYULABİLEN OJE YAPIMI

Bu ürünü elde etmek düşündüğünüzden daha rahat bir yolu vardır. Hatta iki araç-gereç ile yapabileceğiniz bu ürün, oje sürerken size vakit kazandırır.

Soyulabilen oje yapımı için ihtiyacınız olan malzemeler bir tane boş oje şişesi, su ve beyaz okul tutkalıdır. Başlamadan ilkin biten oje şişenizi aseton ile iyice temizlemelisiniz. Şişenin içine yarısına kadar beyaz okul tutkalı ve iki çay kaşığı kadar su ekleyip karıştırdığınızda soyulabilen oje bazınız hazır olacak. Bu bazı istediğinizi benzer biçimde kullanabilirsiniz.

İLİşKİLİ HABERLER Kalıcı Oje Tırnak Çıkarmanın Yolları

Kalıcı Oje Tırnak Çıkarmanın Yolları

French Oje Nasıl Yapılır?

French Oje Iyi mi Yapılır?

Kusursuz Oje Nasıl Sürülür?

Kusursuz Oje Iyi mi Sürülür?

Oje Renkleri ve Psikolojik Anlamları

Oje Renkleri ve Ruhsal Anlamları

İLİşKİLİ GALERİLER Oje Sürmenin Püf Noktaları

Oje Sürmenin Püf Noktaları

2020 İlkbahar-Yaz Güzellik ve Moda Trendleri

2020 İlkbahar-Yaz Güzellik ve Moda Trendleri

Gelecek Sezonun Trendi Olacak 5 Aksesuar

Gelecek Sezonun Trendi Olacak 5 Aksesuar

2020 İlkbahar/Yaz Sezonunun Ayakkabı Trendleri

2020 İlkbahar/Yaz Sezonunun Ayakkabı Trendleri

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir