Kim Kardashian’ın Güzellik Sırları
Kim Kardashian’ın Güzellik Sırları

Kim Kardashian’ın Güzellik Sırları

Bir tek naturel ürünleri değil bununla birlikte yeni teknoloji ürünlerini cesurca uygulamaktadır. 3 çocuk anası olmasına karşın Kim Kardashian’ın bu kadar güzel olması tüm hanımefendileri Kim Kardashian’ın Güzellik Sırları mevzusunda araştırmaya teşvik etmektedir.

Vücut Yağı

Spor yapmak günlük yaşamının bir parçası olan Kim Kardashian spora başlamadan ilkin vücuduna uygun olan bir yağ kullanarak yağ yakımını kolaylaştırmakta ve selülitlerinden kurtulmaktadır. 3 çocuk anası olmasına karşın asla selüliti olmamasının sırrı burda yatmaktadır.

Lazer

Kim Kardashian eli de dahil olmak suretiyle kırışmaya ve doku azalmasına eğilimli bölgeleri için lazer yaptırmaktadır.

Bel İnceltici Kemerler

Kim Kardashian’ın vücudunu çarpıcı kılan özelliği belinin vücuduna gore ince olmasıdır. Bunu sağlamak için spor yapmanın yanı sıra inceltici kemerler kullandığını da bildirmektedir.

Mikrodermabrazyon

Güneşlenmeyi oldukca seven ve her seferinde etkisinde bırakan bikinili pozlar veren Kim Kardashian evde kendisinin uyguladığı ve cildin üst tabakasını soyan Mikrodermabrazyon yöntemi ile güneşe bağlı ortaya çıkan hasarlardan ve izlerden cildini arındırmakta ve pürüzsüz bronz bir cilde haiz olmaktadır.

Peeling ve Gül Kokusu

Kim Kardashian her yıkamadan sonrasında sıcak suyla ıslatılmış bir bez ile cildini silmektedir ve böylece bir nevi peeling yapmaktadır. Cilt doktoru nerdeyse ikinci adresi gibidir, her tür cilt sorununu yada kullancağı ürünü kesinlikle doktorunun tavsiye ile yapmaktadır. Gül içeren nemlendiricilerin yanı sıra uyumadan ilkin gül tütsüsü yapmaktadır.

Kırışıklık Önleyici Tedbirler

Kırışıklık önlemede en oldukca Retinol içeren ürünleri öneren Kim Kardashian, nemlendirici kullanımının önemini sık sık vurgulamaktadır. Cildin her yerinin nemli olmasını fakat bilhassa göz altlarına uygun bir nemlendirici kullanılmasını tavsiye eden Kim Kardashian, Retinol içeren krem kullanımının nemlendirici kullanımı da mecburi kıldığını fanatikleri ile paylaşmaktadır.

Makyajda Kontor Uygulaması

Kim Kardashian’ın Güzellik Sırları mevzusunda en oldukca dört gözle beklenen çarpıcı yüz hatlarını iyi mi ortaya çıkardığıdır. Makyaj ürünlerinden sonuna kadar faydalanan Kim Kardashian nemlendirilmiş cildine ilkin bolca oranda fondöten, üstüne pudra ve en solarak kapatıcı kullanmaktadır. Tüm bunların arkasından göz kapaklarının altından tüm elmacık kemiklerine, burnunun üstündeki çizgi süresince kaş ortasına düz bir hat şeklinde ve sonrasında da alnına doğru genişleyen şekilde ve son olarak olarak da alt dudaktan çeneye doğru genişleyen açık renk kontorlar yaparak vurgu oluşturmaktadır. Bu kontur’ları yumurta şeklindeki bir makyaj süngeri ile makyajın üstüne dağıtmakta ve pürüzsüz hale getirmektedir.

Kendin-Yap Seçimi Saç Renkleri Uygulamaları

Kim Kardashian’ı sarıdan pembeye her renk saçla görmek mümkün olmuştur. Organik ve ergonomik uygulamaları bizzat uygularken değişik sonuçlar almaktan coşku duyduğunu belirten Kim Kardashian pembe saç rengini sarıya döndürmek için şampuanına C vitamini ekleyip 20 dakika bekledikten sonrasında bebek pembesi bir renk elde ettiğini görünce hayal kırıklığına uğramak yerine bu rengi sevmiş ve kullanmaya devam etmiştir; fanatiklerinden da fazladan beğeni toplamıştır.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir