Kızıl Renk Saç Tonları
Kızıl Renk Saç Tonları

Kızıl Renk Saç Tonları

Her saç boyası meraklısının bir tek iyi mi hissettiğini görmek için kızıl saçları minimum bir kez denemesi gerekir.

 Kim bilir? Kim bilir kendinizi bu muhteşem saç rengine aşık halde bile bulabilirsiniz.

Cilt tonunuz için muhteşem kızıl saç tonunu seçmenize destek olacağız sonrasında makyajınızı ve modayı ona uydurmanızı sağlayacağız.

Kızıl Saç Zamanı ve Gerçekler

Bu günlerde, kızıl saç renkleri devamlı olarak stilin içine ve dışına çıkıyor, bir çeşit kızıl saç tonu devamlı değişik mevsimlerde yargı sürüyor. Bununla beraber, tarihsel olarak kızıl saçlar devamlı haiz olmak için mükemmel bir şey değildi.

Bu günlerde organik kızıl saçlar en oldukça İrlanda, İskoçya ve İskandinavya kıyı bölgelerinde yaygındır.

Sıcak Kızıl Saç Tonları

Sıcak kızıl saç tonlarının içinde oldukça fazla sarı ve turuncu var. Kızıl saçlar daha organik görünümlü olduğunda, solgun, serin cilde haiz olanlar için kesinlikle işe yarayabilir, sadece daha aşırı tonlar daha sıcak olan cilde karşı en iyi şekilde uyum sağmala eğilimindedir.

Parlak Bakır Kızıl Saç

Organik bir kızıl saç hayal ettiğinizde ilk akla gelen klasik kırmızı saç rengidir, sadece bu renk nadiren canlı bir halde görünür ve usta bir kuaförün yardımını gerektirebilir.

Kızıl Saç

Kızıl saçlar aslen insanların organik olarak haiz olduklarına oldukça daha yakındır, bu sebeple kırmızı, sarı ve kahverengi içinde bir yerde duran sıcak bir ton. Bu kırmızı saç rengi soğuk ciltler de güzel bir kontrast oluşturuyor, sadece cilt hassassa rahatsız edici kırmızı alt tonlar da ortaya çıkarabilir.

Kızıl Bakır Saç

Bu, bununla beraber parlak dokunuşlu bir kızıl renk tonudur. Kesinlikle esmer cilt tonu ile uyuşmamaktadır. Gözleriniz mavi ise ortaya çıkartmak için oldukça iyi bir renk tonudur.

Zencefil Kumral Saç

Bu açık kumral tonu, açık kahverengimsi kırmızı saçlar için altın renk tonlarından oluşur.

Orta Kumral Saç

Orta kumral, bir tek kırmızı ve oldukça sayıda altın tonuyla açık kahverengi bir saç görünümüdür ve esmerlerin yavaş yavaş kırmızı saç renklerine geçmesi için mükemmel bir yoldur. Bir çok cilt tonu için muhteşem bir renk seçeneği ve bilhassa yeşil gözlerle uyum içindedir.

Altın Kızıl Saç

Bu gölgeli saç rengi zencefil kumral saçlardan birazcık daha altın renktedir. Sarışınların kızıla geçmesi için mükemmel bir yoldur. Baharatlı ve sıcaktır, her ciltle güzel bir kontrast oluşturur.

Elektrikli Kızıl Turuncu Saç

Sıcak kızıl saç renk tonları organik görünmek zorunda değildir.

Elektrikli turuncu saçlar, bir ustalaşmış tarafınca en iyi şekilde elde edilmiş ve yaz için kesinlikle en uygun renk türüdür.

İLİşKİLİ HABERLER Karaktere Göre Saç Rengi

Karaktere Bakılırsa Saç Rengi

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir