Kombinlerinizi seçin, makyaj yapın ve like alın!
Kombinlerinizi seçin, makyaj yapın ve like alın!

Kombinlerinizi seçin, makyaj yapın ve like alın!

Merhaba güzel hanımefendiler klübü üyeleri. Bugün size mükemmel bir telefon oyunu tanıtacağız. Her yaştan hanımefendileri ilgilendirecek muhteşem bir moda evrenine adım atmaya ne dersiniz? O halde senenin en iyi moda oyununa sefalar getirdiniz. Klasik feysbuk oyunlarını bir köşeye bırakıp gerçek bir yolculuğa çıkalım.

Bu moda oyununu zevkle oynayabilmeniz için her türlü detayı sizler için düşündük. Bu yüzden oyunumuzda sizler için oldukca fazla seçenek mevcut ve grafik bilgileri öteki oyunları geride bırakıyor. Seçenekler olarak kişisel bir profile haiz olabilirsiniz, profil resminizi değiştirebilirsiniz, arkadaşlarınızı ekleyebilir, onlarla mesajlaşabilirsiniz. Günlük yaşamdan arkadaşlarınızı bu oyuna çağrı edip onlarla oynayabilirsiniz. Bu oyun sizi bunaltan toplumsal medya monotonluğundan sıyırarak ”moda benim adım” diyen hanımefendileri bir arada topluyor ve yeteneklerinizi paylaşıp like almanıza izin veriyor. Ek olarak like aldığınızda puan topluyorsunuz ve kendinizi kanıtlamanız için bir fırsat yakalıyorsunuz. Başarı göstermiş olduğunuz süre ise oyunda armağan giysiler sizleri bekliyor.

adlı oyunumuzda kendinize en benzeyen 5 kızdan birini seçebilir, ona giysileri, iç çamaşırlarını, çorapları, kabanları, takıları, takıları, çantaları, ayakkabıları giydirip, dövme yaptırabilirsiniz, saçlarınızı değiştirebilir ve saçlarınıza ekler postijler takabilirsiniz, hatta piercing’e kadar geniş bir sçeim paleti bulunan takıları deneyebilirsiniz. Allık, far, ruj, rimelden tutun her türlü makyajı yapabilir, ojeler deneyebilirsiniz ve bu saydıklarımızın hepsini dilediğinizce renklendirebilirsiniz. Ek olarak değişik mekanlarda bulunmaktadır. Ek olarak Mavi taş kazanabilir yada satın alabilirsiniz. Kazanmak için reklam izleyebilir yada dost çağrı edebilirsiniz. Bu sayede alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş mekanında 360 aşama yürüyebilirsiniz. Pusula modunu açıp telefonunuzu sağa sola hareket ettirip mağazanın içinde gezebilir, giysiler satın alabilirsiniz. Bu oyunda dilediğinizden de fazlası bir özgürlük var. Şimdi bu mükemmel oyunu güvenle oynayabilirsiniz! Ek olarak bu hafta oyunumuzda bir etkinlik mevcut! Oyuna gün ve gün giriş yapmış olup, etkinlik penceremize girdiginizde renklendirilebilir “ışıklı boynuz saç bandı” hediyemiz sizin olacak! Ve yeni etkinliklerimiz devamlı olarak gelmeye devam edecek. Oldukca yakında etkinlikleri kolaylıkla takip edebilmeniz için bildirim sistemimize güncelleme getireceğiz. Hepinize iyi oyunlar! :KK24:

Derhal buradan ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz :21:

 

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir