Modern Ev Dekorasyonu
Modern Ev Dekorasyonu

Modern Ev Dekorasyonu

Senelerdir kullandığınız eşyalardan sıkıldınız ve kendinize yeni bir ev dekorasyonu mu yapmak istiyorsunuz? Ya da oturma odanızın artık modernliğinin geçtiğini düşünüyor değişiklik yapmak mi istiyorsunuz? Çoğunlukla kullanılan artık trend haline gelen çağdaş ev dekorasyonunu siz de eviniz de artık uygulamaya mı geçmek istiyorsunuz? Evinizi değişiklik yapmak istiyor bulunduğunuz ortamı daha değişik biçim de dekore etmek istiyorsanız siz de çağdaş ev dekorasyonun dan yararlanabilirsiniz. Birçok tarza hitap eden çağdaş ev dekorasyonu doğru parçalar ile bir araya geldikten itibaren uygulamak o kadar da zor olmasa gerek bu sayede hem fazla eşya uygulaması kısıtlanacak hem de daha şık ve devamlı kullanım sağlayarak modası geçmeyecek.
Çağdaş Ev Dekorasyonları Iyi mi Yapılır?
Çağdaş ev dekorasyonu demek pahalı, işemeli, taşlı incili, heybetli ben buradayım diye bağıran mobilyalar ya da aksesuarlar değildir. Tamamen minimalist ev dekorasyonuna benzeyen bir dekorasyondur. Araların da ki farklar fazlaca olmamasına karşın çağdaş eviniz de desen kullanabilirken minimalist ev dekorasyonunuz da bunu kullanamazsınız bu sebeple bu biçim tamamen sakin ve sadelikten yanadır. Çağdaş ev dekorasyonunuz da yer kaplamayan şık eşyalar kullanarak oluşturabilirsiniz. Ek olarak eviniz de azca eşya kullanmaya dikkat edin, evinizin dekor kısmın da açık renklerden yararlanırken bunu mobilyalarınıza da yansıtın. Mesela; Bej rengi koltuklara sahipseniz turkuaz yastıklarla tamamlayabilir güzel bir geçiş sağlayabilirsiniz ya da şeker pembesi süs yastıkları da bu renkle oldukça uyum elde edecektir. Eviniz de bulunan her bir eşyanın birbiri ile uyumlu olmasına itina gösterin.
Çağdaş Ev Dekorasyonun da Kullanabileceğiniz Aksesuarlar
Duvarlarınız da kullanabileceğiniz tablolar size bu mevzu da destek olurken aşırı kullanım da göze batacaktır. Ek olarak duvarınıza yapacağınız raf sistemi ile ufak saksı bitkiler yerleştirebilir ufak mumlukları da aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Ahşap desenli dekor ayna kullanımı da çağdaş ev dekorasyonu için oldukça uygun bir seçimdir. Eviniz de kullanacağınız büyük bir çiçeklik ve nebat evinizin havasına ayrı bir güzellik katacak ve evinizi daha yaşanılır stressiz bir ortama çevirecektir. Ek olarak eviniz de kullanacağınız halınız da alımlı olması halin de muhteşem bir aksesuar yerine geçmiş olacaktır. Yiyecek masalarınız için şamdan kullanabilir çağdaş ev dekorasyonunuz antreniz için geçişli tablolar kullanabilirsiniz. Hasır sepetler, hasır süs eşyaları hasır mobilyalar da aksesuar seçimleri çağdaş tarzınıza uygunluk gösterecektir. Ahşap ürünleri seviyorsanız aksesuarlarınızın bir kısmını ahşap ürünlerden oluşturabilir değişik bir hava katabilirsiniz. Mesela; oturma odanız da kullandığınız sehpanızı, tv ünitenizi ya da biblolarınızı ahşap ürünlerden yana seçim yapabilirsiniz. Kullanacağınız duvar kağıtları da eviniz de çağdaş görüntüyü arttıracak bir sizi fazla aksesuar kullanımından da kurtarmış olacak. Seçtiğiniz duvar kağıtlarının açık tonlar da göz yormayan desenler de olması eviniz için büyük avantaj ağlayacaktır. Fazla aksesuar kullanımı ise gereksiz yer kaplayacak ve evin alanını fazlası ile kalabalık gösterecektir.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir