Mutlu Çiftler Bunlardan Uzak Duruyor
Mutlu Çiftler Bunlardan Uzak Duruyor

Mutlu Çiftler Bunlardan Uzak Duruyor

Uzun seneler süresince mutlu bir ilişki devam eden kişilerin sırrının ne işe yaradığını biliyor musunuz? İki tarafında belirli fedakarlık göstermesi ihtiyaç duyulan durumlar söz mevzusu. Sadece bu fedakarlıklar mutlu bir ilişki sürmenize destek oluyor. Sizin için bilhassa mutlu çiftlerin uzak durduğu mevzuları bir araya getirdik. İşte detaylar…

AİLE VE ARKADAŞLARINIZDAN ŞİKAYET ETMEYİN!

Bu mevzu yapabileceğiniz en fena şeylerden biri olabilir. Partnerinizin ailesini ona yakınma etmekten kesinlikle uzak durmanız gerekir. Bu münakaşa oluşmasından başka hiçbir şeye yaramaz hatta partnerinizin sizden soğumasına neden olur. Ne ailenizi ne onun ailesini ne de arkadaşlarınızı ona yakınma etmek şeklinde bir hataya düşmeyin.

KAVGALARI UZATMAYIN!

Her ilişkide küçücük kavgalar söz mevzusudur. Bu tartışmaların en makulü kısa sürenidir. Aranızda her ne olursa olsun kavgaları asla fakat asla uzatmayın. Bu her ikinizinde birbirinden soğumasına sebep olabilir. Aranızdaki tartışmaları güç savaşı haline getirmek ilişkinizin sonunu hazırlamaktır. O yüzden ortak yolu bulmak her ikiniz içinde yararlı olacaktır.

DUYGULARINIZI KÜÇÜMSEMEYİN!

Duygularınızı asla küçümsemeyin. Ağzınızdan çıkan her söze dikkat edin, zira bunu geri dönüşü olmayabilir. Bir ilişkiye zarar veren en mühim şeylerden biri, tarafların birbirlerinin görüş ve duygularını küçümsemesidir. Kelimeler oldukca yıkıcı silahlar olabilir ve sorunları geri dönüşü olmayan bir noktaya getirmeye niçin olur. Mutlu çiftler, bu durumun bilincindedir ve aralarındaki problemleri saldırganlaşmadan hallederler.

KENDİNİZİ KURBAN ROLÜNE SOKMAYIN

Sağlam ve mutlu bir ilişki olgunluk gerektirir. Bu yüzden her ne yaşarsanız yaşayın mağdur rolünü oynamayın. Mutlu çiftler kendi duygularından ve davranışlarından mesuldür, karşılaşılan her sorunda karışı tarafı suçlayıcı hareketlerde bulunmazlar.

İLİşKİLİ HABERLER İlişkilerde Sık Sık Neden Ayrılık Yaşarız?

İlişkilerde Sık Sık Niçin Ayrılık Yaşarız?

İlişkilerde Mutlu Olmanın Sırları

İlişkilerde Mutlu Olmanın Sırları

İlişkilerde Neden Bağlanma Sorunu Yaşarız?

İlişkilerde Niçin Bağlanma Problemi Yaşarız?

İlişkilerde Yapılan Hataların Önleyin

İlişkilerde Meydana getirilen Hataların Önleyin

İLİşKİLİ GALERİLER İlişkilerde Belirgin Boy Farkının Sebebi Nedir?

İlişkilerde Belirgin Boy Farkının Sebebi Nedir?

Son 20 Yılın En İyi Psikolojik Filmleri

Son 20 Senenin En İyi Ruhsal Filmleri

Severek Okuyacağınız Psikolojik Romanlar

Sevmiş olarak Okuyacağınız Ruhsal Romanlar

İlişkilerdeki En Etkili Altın Kurallar

İlişkilerdeki En Etkili Altın Kurallar

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir