Mutlu Cuma’da kadın dayanışması izdiham yaşandı!
Mutlu Cuma’da kadın dayanışması izdiham yaşandı!

Mutlu Cuma’da hanım dayanışması kalabalıklık yaşandı!

Deniz Butik, Black Friday’i “Mutlu Cuma” duyuru etti, deli bir indirim kampanyasına imza attı! Tüm ürünleri hanım dernekleri yararına 10-15 liraya satışa sunan Deniz Butik’in Maltepe mağazasında yoğun ilgi sebebiyle kalabalıklık yaşandı. Kimsenin zarar görmemesi için satışları durdurmak zorunda kalan Deniz Butik, kampanyaya Denizbutik.com üstünden devam edecek.

Tüm dünyada alışverişlerde indirim günü olarak malum “Black Friday” (Kara Cuma) için Deniz Butik anlamlı bir kampanya hazırladı. Sitenin kurucusu Deniz Topçuoğlu, ‪29 Kasım Cuma‬ gününü “Mutlu Cuma” duyuru ettiklerini ve o gün yapılacak alışverişlerden elde edecekleri tüm geliri Mor Çatı Hanım Sığınağı Vakfı ile hanım girişimcileri derneklerine bağışlayacaklarını deklare etti.

BİNLERCE KİŞİ SIRAYA GİRDİ

Bu anlamlı kampanya kapsamında mağazanın satışa sunmuş olduğu ürünlerin tutarları 10-15 liraya kadar düşürüldü. Ve 29 Kasım sabahı markanın Maltepe’deki mağazasının önünde uzun kuyruklar oluştu. Sabahın oldukça erken saatlerinde mağazanın önünde toplanan ortalama 3 bin şahıs, heyecanla kapıların açılmasını bekledi. Kapılar açıldığında ise yoğun ilgi sebebiyle kalabalıklık yaşandı. Mağaza görevlileri, kalabalıkta asla kimsenin yaralanmaması için satışları durdurmak mecburiyetinde bırakıldı. Deli kampanya, Denizbutik.com sitesi üstünden devam edecek. Satışlardan elde edilecek gelir, Mor Çatı Hanım Sığınağı Vakfı ile hanım girişimcileri derneklerine bağışlanacak.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir