Nişan İçin Masa Dekorasyonları
Nişan İçin Masa Dekorasyonları

Nişan İçin Masa Dekorasyonları

Her genç kızın hayalidir bigün sevilmiş olduğu insanla ömrünü birleştirmek ve onunla bir yola çıkmak, Eğer siz de bu yolda yürümeye adım attıysanız ve nişan için masa dekorasyonları ile bir düşünce sahibi değilseniz yazımızın devamın da tüm cevapları bulabilirsiniz. Nişan konsepti iyi mi yapılır? Nişan için masa dekorasyonları nedir? Nişan süslemelerin de nelere dikkat edilir? Nişan evde olacaksa masa iyi mi süslenmelidir? Nişan salon da olacaksa iyi mi süslenmelidir? Gelin bu sorularınızı cevaplayalım.
Nişan İçin Masa Dekorasyonu Iyi mi Olmalıdır?
Günümüz de bir çok nişan merasimleri artık evde yapılıyor. Bu nokta da karar vermen en mühim unsur nişanınızı ev de mi yoksa salon da mı yapacağınızdır. Buna gore verilen karar sizin aslolan nişan konseptinizini belirleyecek ve ona gore adım attıracaktır. Nişan için masa dekorasyonunuz bulunmuş olduğu ortamla uyum sağlamalı ister ev ester salon olsun renk geçişleri doğru kullanılmalıdır. Nişan konseptinize karar verdiyseniz, masanız için uygun renkleri seçmeli evde olacak nişan için minimal süslemeleri kullanmalısınız, Günümüz trendlerinden yararlanabilir renk seçimleri için aklınız da bir düşünce oluşturabilirsiniz. Salon da yapacağın nişan için masa dekorasyonunu daha heybetli daha çok eşya ve araç-gereç ile değişik görsel ambiyans yaratabilirsiniz. Ev ortamın da olan nişan masanız için ise daha mütevazi daha şık süslemeler kullanarak zarif bir nişan masasına haiz olabilirsiniz. Nişan elbisenizi nişan masasının süsleri ile aynı renkler de kullanarak uyum için de olabilirsiniz. Nişan masanızın ve sizin için lüzumlu olan nişan tepsinizi de gümüş ya da altın renklerin de kullanabilirsiniz. Nişan masanız için kullanabileceğiniz renkler somon, pudra, krem, bej, turkuaz renkleri masanızı aydınlık, şık ve bulunmuş olduğu ortamı da geniş gösterecek.
Nişan İçin Masa Dekorasyonun da Dikkat Edilmesi Gerekenler
Evde yapılacak nişan için masa dekorasyonun da fazlaca fazla aşırıya kaçınılmamalı, rahat, mütevazi, şık ve kolayca hareket edebileceğiniz bir giyim seçmelisiniz. Nişan masanızı konumlandıracağınız alan boş olmalı özgür bir alan da konumlandırılan nişan masası hem fark edilir olacaktır hem de çift olarak siz değerli ziyaretçilerimizin hareket alanınız kısıtlanmış olmayacaktır. Konumlandırdığınız alanın arka kısmını balonlarla süsleyebilir ya da birlikteliğinize ilişkin süslemelerle değişik bir hava yaratabilirsiniz. Hususi günlerin olmazsa olmaz anıları baktıkça sizi o günlere götürecek olan fotoğraflarınız da pişmanlık yaşamak istemiyorsanız masanızı konumlandırdığınız yeri öncesinden deneyebilir ışık kontrollerini yapabilirsiniz. Böylece fotoğraflar çekilirken nişan fotoğraflarınız da ışık yansımasıyla karşılaşmayacaksınız. Nişan için masa dekorasyonunuzun süslemelerini doğru seçmediğiniz takdir de ise ortaya karışık, özensiz bir görüntü çıkacak, bu hususi günleriniz de aklınız karışabilir devamlı olarak değişik dekorasyon tarzına önem vererek karar vermekte güçlük çekebilirsiniz. Bu şekilde bir durumla karşılaşmamak adına günümüz trendlerinden ve renklerinden esin alarak kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Her detayına dikkat ettiğiniz takdirde görkemli bir nişan törenine hazırsınız anlama gelir.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir