Orgazma ulaşmanızı sağlayacak pozisyonlar
Orgazma ulaşmanızı sağlayacak pozisyonlar

Orgazma ulaşmanızı sağlayacak pozisyonlar

Cinsel hayatınız sıradanlaşmaya başladıysa ve monotonluktan kurtulmak istiyorsanız yeni yöntemler denemenizin zamanı gelmiş anlama gelir.

Suyun gücünü hafife almayın

Suyun enerjisini hafife almayın!

Suyun sakinleştirici tesirini tamamımız biliyoruz sadece orgazmı doruklara çıkartabilen bir alternatif bulunduğunu yeni öğreniyor olabilirsiniz. Partnerinizle duşta, denizde ya da suyu hissedebileceğiniz herhangi bir yerde seviştiğinizde aquagasm yaşamanız doğrusu suda orgazma ulaşmanız mümkün.

Kokulu mumlar, keyfinize hitap eden bir müzik ve antialerjik maddelerden üretilmiş banyo köpükleri size doyum noktalarının doruklarında gezen bir küvet deneyimi yaşatabilir.

Marine pozisyonu

Marine pozisyonu

Yatak odanıza yepyeni zenginlikler katacak bu pozisyon penisin, vajina içinde hareketsiz durması anlamına geliyor. İki tarafın da bu pozisyonda hareketsiz bir halde uzanması, bilhassa duygusal boşluğunuzu doldurarak sizi bambaşka bir tahrik ve coşku deneyimiyle tanıştırabilir.

77 pozisyonu

77 pozisyonu

Sevgilinizle kaşık şeklinde birbirinize sarıldıktan sonr cinsel ilişkiye girmeyi ifade eden 77 pozisyonu, hem partnerinizin kuvvetli kollarında olmanın verdiği itimat duygusunu hem de azca sonrasında gelecek zevk ritimlerini eş zamanlı yaşatarak size çifte mutluluk sağlıyor.

Satranç pozisyonu

Satranç pozisyonu

Duygusal ve göz teması sağlayabileceğiniz pozisyonlardan bir diğeri satranç pozisyonu. Kaşık pozisyonundayken bacaklarınızı olabildiğince esnek bırakın. Sex kendinize güvendiğiniz ve kendinizi güvende hissettiğiniz vakit keyiflidir. Anı yaşayın ve içinizden geldiği şeklinde davranın.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir