Prenses Diana'nın ikonik sweatshirt'ü satışta
Prenses Diana'nın ikonik sweatshirt'ü satışta

Prenses Diana’nın ikonik sweatshirt’ü satışta

Zamansız bir yoldam ikonu olarak görülen Prenses Diana’nın en meşhur günlük giysilerinden biri açık artırmaya çıkıyor.

PRENSES DİANA'NIN İKONİK SWEATSHİRT'Ü SATIŞTA PRENSES DİANA'NIN İKONİK SWEATSHİRT'Ü SATIŞTA

Kensington Sarayı’nın en zamansız gardırobuna haiz olan Prenses Diana’nın 1997 senesinde giydirilmiş olduğu Virgin Atlantic sweatshirt’ü açık artırmayla satılacak. Prenses Diana’nın aynı yıl ağlatısal bir kazada yaşamını kaybetbeden ilkin bir kaç ay ilkin giydirilmiş olduğu lacivert sweatshirt Sir Richard Branson tarafınca armağan edilmişti.
Galler Prensesi Diana da aynı sweatshirt’ü yakın arkadaşı ve uzun süredir kişisel antrenörü olan Jenni Rivett’e ikonik örgüyü armağan etti; “Sevgili Jenni, Diana’dan fazlaca sevgiler, Diana, x”

Rivett, “Zamansız ölümünden birkaç ay ilkin, benim için birkaç tişört bıraktığını söylemiş oldu. ‘Virgin Atlantic’ de onların arasındaydı. Bu kazak Sir Richard Branson tarafınca ona verildi. Tertipli olarak spor salonuna yapmış olduğu ziyaretlerde en fazlaca giydirilmiş olduğu şey oldu. Spor salonuna gelirken giydirilmiş olduğu şeylerden ziyade, dünyada odaklanacak fazlaca daha mühim konuların bulunduğunu hissetti. Bu yüzden her seferinde meşhur Virgin sweatshirt’ünü giymenin medyadaki telaşı durdurmak için iyi bir yol olacağına karar verdi” dedi.
Diana, paparazzilerin yeni fotoğraflarını çekmesini önlemek için zekice bir terzilik taktiği olarak onlarca defa bu büyük boy sweatshirt’ü giydi. Bir müzayede evinde meydana gelen açık artırma 10 Temmuz’da son bulacak.
harpersbazaar.com.tr

 

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir