Fırında Çıtır Tavuk Tarifi
Fırında Çıtır Tavuk Tarifi

Renklerine Göre Ojeler Ne Anlatıyor?

Günlük yaşantının vazgeçilmezi olan ya da hususi bir gece yada iş yaşamının olmazsa olmaz kozmetik ürünü olan ojelerin her rengi değişik bir anlam barındırmaktadır. Bilhassa de hanımefendiler için, eğer olmazsa olmaz ojelerin renkleri ne anlam ifade ediyor?

Oje sürülürken renk anlamlarını asla düşündünüz mü?  Kim bilir bir çok insanoğlunun bilmediği bu mevzu öğrenildiğinde artık sizleri anlamına bakılırsa oje sürecek kıvama getirebilir. Birbirinden değişik renklere haiz olan bu ojelerin anlamlarını gelin birlikte öğrenelim.

KIRMIZI OJE

Neredeyse tüm bayanların ortak kullanım rengi olan kırmızı oje, tutkuyu simgeler. Çoğu zaman gece şık bir yere giden bayanların kullandığı bu gücü ve çekiciliği de anlatmaktadır.

MAVİ OJE

En güzel renklerden önde gelen mavioje ise korkusuzluğu ve özgürlüğü ifade etmektedir. Mavi oje kullanan hanımefendiler ise özgürlüklerine düşkün hanımefendiler olarak bilinmektedir. Her zorluğa göğüs geren ve korkusuzca her olayın arkasında durabilen kadınlardır.

BORDO OJE

Kırmızı ojenin koyu tonları olarak adlandırılan bordo ojeler de gücü ve çekiciliği ifade etmektedir. Bilhassa güz mevsiminde kullanılan bu renk, tüm hanımefendiler için şıklığı ifade etmektedir ve güzel olan kombininizi daha da güzelleştirmek için mükemmel bir renk seçimini simgeleyecektir.

SİMLİ OJE

Simli ve parıldayan oje kullanan hanımefendiler, dinamik özelliklerini göz önünde bulundurmaktadır. Bu ojeleri kullanan hanımefendiler, coşku verici vakaları benimsemektedir.

SİYAH OJE

Siyah rengi giyinmeyi seven hanımefendiler için bununla beraber siyah oje sürmek de oldukça ilgi çekicidir. Siyah oje, istikrarı ve gücü temsil etmektedir. Siyah oje devam eden hanımefendiler ise kuvvetli ve ne istediğini bilen kişilerdir.

NÖTR OJE

Sakin olmayı seven ve duygusal davranan bayanların oje renkleri olan etkisiz renkler genel anlamda pastel ve tırnaklarda oje yokmuş şeklinde görünen renklerdir. Bu rengi kullanan hanımefendiler kendilerini naif bir halde ifade etmektedir.

BEYAZ OJE

Saflığın ve masumiyetin rengi olan beyaz ojeler günlük hayatta ya da hususi günlerde oldukça çok kullanılan renkler arasındadır. Bilhassa french tekniğini tatbik eden hanımefendiler beyaz ve kırık beyaz renkleri kullanmaktadır.

TURUNCU,PEMBE VE SARI OJE

Yaz aylarıyla beraber sürülen bu renkler yazın ferahlığı için birebir renklerdir. Turuncu, enerjiyi temsil ederken pembe, özgüveni temsil etmektedir. Sarı ojeler ise mutluluğu ve rahatlığı belirtmektedir.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir