Rüyada Kedi Sevdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Kedi Sevdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kedi Sevdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya tabiri âlimleri rüyada kedi sevdiğini görmek, sevilen kedinin türüne, rengine, cinsiyetine ve rüyanın görülme şekline bağlı olarak değişik anlamlar taşıyacağını bu detaylarla tabirin değişim göstereceğini söylüyor.

 Rüyada Kedi Sevdiğini Görmek Ne Simgeler?

Rüyada kedi görmek ve görülen kediyi sevmek içinde anlamlarda büyük değişimler yaşanıyor. Bazı rüya tabiri âlimleri rüyada görülen kedinin pozitif vakalara delalet ettiğini fakat rüyada kedi sevmenin yaşanabilecek negatif vakalara da delalet ettiğini söylüyor. Rüyasında kedi sevdiğini gören rüya sahipleri için rüya tabiri alimleri:

Rüyada kedi sevdiğini gören rüya sahiplerinin bir hiç kimseye vefasızlık edeceğine Rüyada bir başkasının kedi sevdiğini gören rüya sahipleri ise kediyi seven şahıs yada kişiler tarafınca haksızlığa uğrayacağına, kendisine karşı yapılacak olan bir nankörlükle karışılabileceğine Rüyasında bir sokak kedisini sevdiğini gören kimselerin çevresinde anlam ifade etmeyen ve mantık dışı sözler eden kimselerin varlığına Kimi zamanlarda ise rüyada kedi sevdiğini gören kimselerin çevresinde konuşulanlardan rahatsız olacağına, yapılacak olan şakalardan alınabileceğine işaret edebileceğini söylüyorlar.

Rüyada Kedi Sevdiğini Görmek İyi Mi?

Bazı rüya tabiri alimlerinin rüyada kedi sevdiğini gören kimselerin rüyalarının negatif yorumlamasının yanı sıra birçok rüya tabiri alimleri ise rüyada sevilen kedi gömeninin iyi ve güzel vakalar yaşanacağına işaret ettiğini söylüyor. Rüyasında kedi sevdiğini gören kimselerin pozitif rüya tabirleri içinde:

Rüyasında kedi sevdiğini gören kimseler eğer bir kadınsa ve çocuk sahibi ise evladı için elinden gelenin en iyisini hayata geçirmeye çalışan, evladı için fazlasıyla didinen bir anne olduğuna Rüyasında kedi sevdiğini gören kişilerin çevresinde sevilmiş olduğu, neşeli ve esprili insanların varlığına delalet etmiş olduğu söyleniyor.

Rüya alimleri rüyada görülen kedinin bununla beraber oldukça değişik şekillerde yorumlanacağını belirtiyor. Bu durumda rüyada görülen kedinin cinsine ve rüyanın iyi mi görüldüğüne bakılırsa değerlendirmenin daha doğru olacağı söyleniyor.

Rüyada Adam Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya tabiri alimleri tarafınca rüyasında adam kedi gören rüya sahiplerinin; maddi mevzularda hesap yapacağı anlamına geldiğini, rüyayı gören şahıs evli bir adam ise eşi için fedakarlık yapacağı anlamına geldiğini söylüyor.

Rüyada Dişi Kedi Görmek Ne Anlam Gelir?

Rüya tabiri alimleri tarafınca, dişi kedi gören rüya sahiplerinin çevresinde bir çok süre dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bir kadının varlığına işaret etmiş olduğu söylenir.

Rüyada Sarı Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sarı kedi gören rüya sahiplerinin çoğu zaman özgür ruhlu kimseler olduğu söylenir. Rüya sahiplerinin hayatlarında en oldukça ehemmiyet verdiği şeylerden birinin özgürlük olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kara Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada siyah kedi görmek, rüyayı gören kimselerin kısa sürede kıskanç ve düşmanlık besleyen biri ile arkadaşlık etmiş olduğu anlamına gelir.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir