Rüyada Otobüs Görmek
Rüyada Otobüs Görmek

Rüyada Otobüs Görmek

Rüyada otobüs görmek çoğu zaman yolculuğa işaret etse de kimi zaman tinsel bir seyahat olarak da yorumlanabilir. Hayatımızdaki bazı şeyleri değiştirmemiz icap ettiğini işaret ediyor olabilir. Kısacası hayatta seçtiğimiz simgelediğini de söyleyebiliriz. 

Rüyada otobüs görmek kimi zaman yapmanız gerekenleri ertelediğiniz tembel bir insan olduğunuzu işaret ediyor olabilir. Bu durumda ertelemeyi bırakıp hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenizin vakti gelmiştir. 

Rüyada Yeni ve Güzel Bir Otobüs Görmek

Rüyada otobüs görmek, görünen otobüs yeni ve güzel onunla anlamlar taşımaktadır. İş hayatında ve hususi hayatınızda güzel gelişmeler yaşayacağınızın habercisidir. 

Rüyada otobüs görmek gören kişinin sevdiğin ilk kişiyle görüşmek için bir yolculuğa çıkacağına delalet eder.   

Rüyada Otobüs Yolculuğu Yapmak

Rüyada otobüs yolculuğu yapmak kısa sürede uzun bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder. Seyahat sonrasında istekleriniz gerçek olur. 

Bununla birlikte bazı rüya yorumcuları rüyada otobüs yolculuğu yapmak açıklamasının kişinin büyük iftiralara uğrayacağına işaret bulunduğunu söylemekteler. 

Bir başka açıklamaya gore rüyada otobüs yolculuğu görmek vaktinizi gereksiz işlerle geçirdiğinizi işareti olabilir.

Bazı kimselerde rüyada otobüs yolculuğu yapmayı kişinin bazı fena davranışları sonucunda başka birisine zarar vererek bir şeyler elde edeceğini işareti bulunduğunu söylerler.     

Rüyada Otobüs Kullanmak

Rüyada otobüs kullanmak isteklerinizi elde etmek için fazlaca çaba gösteren bir kimse olduğunuzu işaret eder. Buraya aynı gördüğünüz vakitlerle hayatınızda yeni bir tecrübe yaşayabilirsiniz.  Bu yaşayacağınız deneyimlerde kimsenin yardımına almadan kendi ayaklarınızın üstünde durmanız gerekecektir. Bu şekilde yaptığınızda fazlaca daha pozitif yönde sonuçlar elde edeceksiniz. 

Rüyada Otobüs Kazası Görmek

Otobüs kazaları gerçek hayatımızda oldukça negatif sonuçlar doğurduğu şeklinde rüyada görüldüğünde de oldukça negatif durumlara işaret eder. Rüyasında otobüs kazası gören kişinin çevresinde ona zarar vermek isteyen düşmanları vardır. Bu düşmanları kendisine dost şeklinde yaklaşan kişiler içinde olabilir. 

Rüyasında otobüs kazası gören kişinin mal varlığı ziyanı uğrayabilir. Ailesinden ve evlatlarından ayrı kalabilir. İşinden kovulabilir. 

Rüyada Otobüs Beklemek 

Rüyada otobüs beklemek kısa sürede sizi bekleyen vakalara işaret eder. Vakaları mı iyi mi yoksa fena mü olacağız rüyada beklerken içinde bulunduğumuz ruh haline bağlıdır. 

Eğer rüyanızda mutlu bir ruh haliyle otobüs beklediğinizi gördüyseniz kısa sürede gerçekleşecek olan mutluluk verici vakalar sizi bekliyor anlama gelir. Fakat rüyamızda Otobüs beklerken fena ve mutsuz bir ruh haline haiz olduğunuzu gördüyseniz kısa sürede sizleri üzecek ve güçlük yaşamanıza sebep olacak bazı fena vakalar yaşanacaktır. 

Rüyada beklediğiniz otobüs uzun ve büyük bir otobüs ise bu sizin ömrünüzün uzun süreceğine işarettir.  

Rüyada Otobüs Kaçırmak

Rüyada otobüs kaçırmak kısa sürede elinize güzel bir fırsat geçeceğine fakat bu fırsatı kullanamayacağınıza işarettir. İş hayatınızda yada aile hayatınızda bazı problemler yaşayabilirsiniz. 

Rüyada Otobüs Bileti Almak

Rüyada otobüs bileti almak çoğu zaman pozitif yönde açıklamalarla yorumlanır. Otobüs bileti al bunu gören şahıs güzel bir yolcular çıkabilir. Rüya sahibi hasta bir şahıs ise sağlığına kavuşacaktır. Eğer yeni bir işe el atarsa başarıya ulaşmış olacak ve kazanç elde edecektir. 

 

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir