Rüyada Oynamak
Rüyada Oynamak

Rüyada Oynamak

Rüyada oynamak uzmanlar tarafınca çoğu zaman şerre yorulur. Rüyada değişik şeylerle oynadığımızı görebilirsiniz ve bu durum rüyamın anlamını değiştirecektir. Bu sebeple bu yazımızda rüyada oynamak ile ilgili akıllarınızdaki sual işaretlerini giderecek yanıt vermeye çalışacağız. Siz de bu şekilde bir rüya gördüyseniz rüyada oynamak ne anlama gelmektedir diye merak ediyorsanız buyurun hep beraber bakalım. 

Rüyada Top Oynamak

Rüyada top oynadığını beyaz topla oynanan bir oyun izlediğini gören şahıs kısa sürede ticari bir antak kalma içine girebilir. Şahıs eğer hasta ise sağlığına kavuşur. 

Rüyasında top oynadığını gören şahıs günahkâr bir kimse olabilir. Dünya yaşamı ile fazla içli dışlıdır. Kısa sürede çevresindekilerle düşmanlık içeren fazla tartışmalara girebilir.    

Rüyada Oyun Oynamak

Rüyasında oyun oynadığını gören şahıs fazla gurur ve kibir sahibi bir kişidir. Haiz olduğu kibir onun ibadetlerini aksatmasına ve günahlar işlemesine sebep olur.   

Rüyada Düğünde Oynamak 

Rüyada düğünde oynamak uzmanlar tarafınca çoğu zaman hayra yorulur. Güzel haberler alınacağına işarettir. Rüyasında düğünde oynadığını gören şahıs kısa sürede akrabaları ve dostları ile bir araya gelebilir ve mühim bir karar alabilir. 

Rüyada Kumar Oynamak

Rüyada kumar oynamak kısa sürede bir düşmanınızla yaşayacağınız bir tartışmayı işaret eder. Bu düşmanınız size zarar verecek bazı fena davranışlarda bulunabilir. 

Rüyada Kartopu Oynamak

Rüyada kartopu oynamak oldukça pozitif yorumlanan rüya çeşitlerinden bir tanesidir. Güzel bir haber alınacağına işarettir. Eğer kış mevsimi içinde rüyanızda kartopu oynadığınızı gördüyseniz kısa sürede evlenebilirsiniz. Eğer evlilik çağlarında bir evladınız var ise ve kış mevsiminde rüyanızda kartopu oynadığınızı görüyorsanız kısa sürede kısmetli bir aday ile çocuğunuzun yuvasını kurmasına destek olabilirsiniz. 

Rüyada Voleybol Oynamak

Rüyada voleybol oynamak mesleğinizde bazı zorluklar yaşayacağınız fakat engelleri atlatacağınız anlamına gelir. Rüyada voleybol oynadığımız gördüyseniz kısa sürede mutlu ve rahat günler sizi bekliyor anlamına gelir. 

Rüyada Okey Oynamak

Rüyada okey oynamak kendinizle ilgili memnun bulunmadığınız bazı özellikleriniz olduğuna ve bu tarz şeyleri gizlemeye çalıştığınıza işarettir. Hastalıkların iyileşmesi, para kazanılması, başarıya ulaşmış olunması benzer biçimde anlamları da bulunmaktadır.    

Rüyada Oyun Havası Oynamak

Rüyada bir düğünde yada etkinlikte oyun havası oynayarak evlendiğinizde görmeniz kazanç elde edeceğiniz bazı işler yapacağınıza işarettir. 

Rüyada Satranç Oynamak

Rüyada satranç oynamak uzmanlar tarafınca genel anlamda düşmana yorulur. Arkanızdan gıybetinizi meydana getiren bazı düşmanlara haiz olabilirsiniz. Satrançta karşınızdaki kişiyi yendiğinizi gördüyseniz düşmanınıza karşı üstünlük elde edeceksinizdir. Rüyada satranç oynadığını görmek karar verirken duygularımız yerine mantığınızı kullanmanız icap ettiğini işaret eder.

Rüyada Köpekle Oynamak

Rüyada köpekle oynamak fena bir düşmana kimi zaman de düşmana karşı zafer elde etme yorumlanır. Rüyada köpekle oynadığını gören şahıs dünya hayatına ahiret hayatından daha fazlaca ehemmiyet veren ne çoğunlukla günah işleyen bir kişidir. 

Bir köpeği sevdiğinizi görüyorsanız konuşmamızın size zarar vermeyeceği anlamına gelir. Fakat köpeğin size saldırdığını ve ısırdığını görüyorsanız düşmanından bazı zararlar görmüş olacaksınız. Rüyada gördüğümüz köpeğin cinsiyeti dişi ise bu düşmanınızın bir karı olacağına yorumlanır. 

 

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir