Rüyada Vali Görmek
Rüyada Vali Görmek

Rüyada Vali Görmek

Rüyada vali gören rüya sahibi sıkıntılarından kurtulur ve iyi bir geleceği haiz olur. Sadece rüyada vali görmek bazı durumlar için çirkin işler hayata geçirmeye da delalet olabilir. Sadece bu rüya genel olarak bakıldığında hayırlı rüyalar içinde yer alır. Rüyası içinde vali gören bir kişinin kısa sürede açık görüşlü ve tecrübeli bir şahıs ile tanışacağı anlamına gelir. Bir şahıs rüyasında temiz giyimli ve temiz bir yüze haiz vali görürse kendisi için oldukça mühim olan bir iş için yardım alır. Bunun haricinde kişinin hususi yaşamı da oldukça iyi yönde ilerlemeye adım atar. Rüyada kendisinin bir vali tarafınca azarlandığını gören şahıs üzüntü ve kederden kurtulur. Rüyasında vali tarafınca çağrıldığında gören kişinin şerefli ve oldukça büyük bir memuriyet sahibi olabileceği anlamına gelir.

Rüyada Vali Bulunduğunu Görmek

Rüyasında vali olarak bir şehre tayini çıktığını gören kişinin şehrin uzaklığı kadar isminin ünleneceği ve şan, onur ile anılacağı anlamına gelir. Rüyada birinin vali bulunduğunu görmek de gene aynı şekilde yorumlanır.

Yoksul bir kişinin rüyasında herhangi bir şehre vali bulunduğunu görmesi de kendi statüsünün yükseleceğine ve eline para geçeceğine işaret eder. Bu kişinin yaşamış olduğu sertlik ve sıkıntıdan kısa süre içinde kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyasında vali bulunduğunu gören kişinin rüyasının bir öteki anlaması ise içki içmeye, üzüntüye ve sıkıntıya işaret eder. Eğer rüya sahibi rüyasında iyilik icra eden, Allahtan korkan bir vali görürse bu rüya ferah ve salaha ermek olarak yorumlanır. Kendisini vali bulunduğunu gören bir şahıs bu makama layıksa gelecekte valilik makamına kadar yükselir.

Valilinin elinden bir şey yiyen ya da alan şahıs o validen iyilik görür. Kendisini vali konumunda gören şahıs bekarsa evlenmeye evli ise, dünyada huzuru bulacağına yorumlanır.

Rüyada Vali Ziyareti Görmek

Rüya sahibi valinin yaşamış olduğu şehri, evi ziyarete geldiğini gören şahıs hayır ve bolluk sahibi olur. Bununla birlikte kendi makamının yükseleceği anlamına da gelir. Rüya içinde vali ziyareti görmek rüya yorumcuları tarafınca hayırlı yorumlanır. Vali ziyareti hayırlı rüyalar içinde yer alır. Rüyada vali görmek daima için hayırlı yorumlanır.

Rüyada Vali İle Fotoğraf Çektirmek

Rüyada vali görmek ve vali ile fotoğraf çekinmek dünyalığa erişmek olarak yorumlanır. Bunun haricinde oldukça kıymetli bir armağan almaya bununla beraber kişinin kendi içinde rahatlık ve mutluluğu bulacağı anlamına gelir. Rüyada vali ile fotoğraf çekindiğini gören bir şahıs dünyada yaşamış olduğu sıkıntılardan kurtulur.

Rüyada Vali Otomobiline Binmek

Rüya içinde vali otomobiline bindiğini gören bir şahıs yüksek mevkili bir kişinin izzet ve yüksekliğe erişeceğine işaret eder. Rüyada vali görmek hayırlı bir rüyadır.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir