'Seni seviyorum' demek için 5 basit romantik hareket
'Seni seviyorum' demek için 5 basit romantik hareket

‘Seni seviyorum’ demek için 5 rahat duygusal hareket

14 Şubat Sevgililer Günü’ne bir tek 1 gün kaldı ve hala vereceğiniz hediyeyi düşünmediniz mi? Hediyeler normal olarak değerlidir, sadece kalpten gelen bir “seni seviyorum” cümlesi tüm hediyelerden daha kıymetli hissettirecektir.

İşte sevginizi göstermek için 5 rahat duygusal hareket…

Sempatik bir aşk notu yazın.

Sevgilinizin sabah çalışmaya başlamadan derhal ilkin, niçin ceket cebine yada çantasına gün süresince bulmaları için ufak bir not yerleştirmiyorsunuz? Kısa ve tatlı bir ‘Seni seviyorum’ bile, mükemmel hissettirebilir. Uzun bir not da yazabilirsiniz, tamamen size kalmış! Her iki durumda da sevgilinize mükemmel bir his vereceksiniz.

Beraber kaliteli süre geçirin

‘Seni seviyorum’ demenin en rahat ve etkili yollarından biri sevgilinizle kaliteli süre geçirmektir. Hakikaten ilginizi çekmeyen bir şey olsa bile, programınızı değiştirmenin ve sevgilinizin en sevilmiş olduğu hobilerinden birine katılmak için birazcık süre ayırmanın mükemmel bir düşünce olacağını düşünüyoruz.

Bir akşam yemeği hazırlayın

Dünyanın en büyük aşçısı olmasanız bile, bu oldukça mühim değil, mühim olan bu çaba. Üst düzey bir yiyecek hazırlamak zorunda değilsiniz; yemeklerin sevgi ile yapıldığını bilmek, sevgiliniz için fazlasıyla kafi olacaktır. Gerçek duygusal bir akşam yemeği için masayı mum ve çiçeklerle süslemeyi ihmal etmeyin.

Ellerinizi tutun

Dışarı çıkın ve sevgilinizle güzel bir ortamda duygusal bir yürüyüş yapın. Yürürken ve etrafı keşfederken, ellerinizi tutun ve bırakmayın! Ani sevgi gösterileri kesinlikle karşınızdaki insanoğlunun gülümsemesini elde edecektir.

‘Seni seviyorum!’

Sevgilinize hislerinizi belli etmek için bu iki esrarengiz kelimeyi söylemekten daha kolay ne olabilir? Kolay olsa gerek! Bu anlamlı kelimeleri tüm gün yeniden etmeyin. Bu büyülü cümlenin ‘hususi’ olmasını sağlayın. Sürpriz bir unsur eklemek istiyorsanız, bir sesli not bırakın, bu fikri seveceklerdir.

hususi içeriğidir.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir