Sweatshirt kadın kombinleri kış sezonunun yeni sokak trendi bol bedenler!
Sweatshirt kadın kombinleri kış sezonunun yeni sokak trendi bol bedenler!

Sweatshirt hanım kombinleri kış sezonunun yeni sokak trendi bolca bedenler!

2018 kış sezonunun en gözde parçalarından biri de bolca büyük gövde sweatshirtler! Meşhur yıldızların başlatmış olduğu bu akımı sizde kendi sokak stilinize uyarlayın!

sweatshirt-modeller-sokak-modasi-NlxE.jp

Soğuk kış günlerinde tir tir titreyen bedenerinizi sweatshirtleri giyerek ısıyı fazlalaştırabilirsiniz! Bilhassa son zamanlarda oldukça moda olan bolca giyim modası sweatshirtler de ilgilendiriyor! Hatta ekek arkadaşınızın sweatshirtlerine gözünüzü dikebilirsiniz. 

kis-trendi-bol-sweatshirtler-ab4E.jpg

Her kesime hitap eden sweatshirtlerle artık hem şık hem de spor bir görünüm elde etmek mümkün! İster kısa eteklerin üstüne, taytlarınızla hatta elbise olarak bile giyebilirsiniz! 

kis-modasi-bol-sweatshirt-hCy2.jpg

Dünyaca meşhur yıldızların başlatmış olduğu bu akımı artık hepimiz uyguluyor. Kalınca ve büyük görünümleriyle biçim olmanın yanında kışın sert geçen ikliminden bedeninizi koruyor!

kisin-yeni-trendii-sweatshirler-eNLL.jpg

Sweatshirtlerinizin altına renkli taytlar ile kombinleyerek bununla beraber topuklu ayakkabılarla da kombinleyerek feminen bir görünüm elde edebilirsiniz.

kis-trendi-genis-sweatshirtler-ND36.jpg

Sweatshirtlerinizi spor görünümden kurtarmak için aksesur kullanımlarınızda şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Boynunuza takacağınız altın rengi birden fazla kolyelerle heybetli bir görünüm elde edebilirsiniz.

kisin-yeni-trendi-bol-sweatshirtle-v1Vt.

Elmaelma.com okurları için bir araya getirdiğimiz sweatshirt kombinlerine göz atarak sizde kendi tarzınızı oluştararak sokak modası akımına uyum sağlayabilirsiniz.

kislik-sweatshirt-modelleri-tlD6.jpg

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir