Tesettür Kombinleri
Tesettür Kombinleri

Tesettür Kombinleri

Tesettür giyim kıyafetlerinin tasarımları ne kadar heybetli olsa da parçaları doğru birleştirmediğiniz sürece hayal ettiğiniz görünümü elde etmeniz zor olsa gerek.

Yeni Kapananlar Iyi mi Kombin Yapmalı?

Yeni kapananlar için günümüzde yol gösteren instagram fenomenleri ve youtube kanalları olması düşünce almalarına destek oluyor. Geçtiğimiz yıllarda tesettür giyim için önerilerin azca olması ve örnekler sunulmaması birçok kadının hata yapmasına sebep oluyordu. Kıyafetinizle aynı renk bone kullanmayacağınız için talihli olduğunuz kadar boneyi alnınıza kadar düşürmeyeceğiniz için de oldukça şanslısınız. Geçmişte meydana getirilen tesettür hataları fark edildi ve son yıllarda oldukça hoş tasarımlar ön plana çıkmaya başladı.

Yeni kapananların ilk aşamada oldukça fazla parça tercih etmemesi gerekiyor. Hangi seçimi kendinize daha oldukça yakıştıracağınızı fark edene kadar kullanışlı parçalar seçmelisiniz. Kazakların altında kullanabileceğiniz kesik yaka ve kesik gömlek altı benzer biçimde ergonomik parçaları tercih edebilirsiniz. Pantolonların üstünde kısa kazaklarınızı kullanmaya devam ederken içinde kullanacağınız kısa parçalar kolaylık elde edecektir.

Renkleri fazla kullanmak yerine mütevazi ve tek renk görünümleri kullanabilirsiniz. Böylece yanlış renk seçimleri yapmadan orantılı bir görünüm kazanabilirsiniz. Tunik seçimlerinizi şık modellerden yana yapmayın. Günlük hayatta kolaylıkla tercih edebileceğiniz spor tunikler satın alabilirsiniz. Kombini tamamlamak için spor ayakkabılar tercih edebilir ve mütevazi kombinlere daha kolay alışabilirsiniz. Sonraki seçimlerinizi tanıdığınız stilinize uygun şık yada spor parçalardan yana yapabilirsiniz.

Tesettürde Doğru Parçalar Iyi mi Seçilir?

Tesettür kombinleri en küçük detayların bile dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan zor kombinlerdir. Doğru parçaları seçmediğiniz sürece tüm giysiler sönük kalacağı benzer biçimde çağdaş bir görünüm de elde edemezsiniz. Doğru parçalar sezonun modası olan modeller değildir. Ilk olarak vücudunuzu tanımalı, ten renginize uygun seçimler yapmalısınız. Orantılı bir görünümle her parçayı kusursuz taşıyabilirsiniz.

Seçeceğiniz parçaların vücut hatlarını muhafaza etmesi gerektiği için vücudu saran parçalardan uzak durmalısınız. Birden oldukça parça kullanacağınız için kat kat bir görünüm olacak ve çağdaş bir görünüm kazanamayacaksınız. Etek seçimlerini dökümlü modellerden yana yapmalı ve pantolon seçimlerinizde de geniş paçaları tercih etmelisiniz.

Tesettürde Trend Giysiler Neler?

Tesettür giyimde bu sürem pantolon ve ceket takımları hala trendler içinde. Bu kombinlere küçük dokunuşlar yapılmış, pantolon yerine etek kullanılmış. Çağıl görünmek için bu sürem salaş tuniklerin altında etek kullanabilirsiniz. Fırfırlı ve pilili etekler bu kombini tamamlayabileceğiniz en güzel parçalar olacak.

Aksesuar Seçimi Iyi mi Yapılmalı?

Tesettür kombinleri tamamlamak için şık aksesuarlar kullanabilirsiniz. Heybetli bileklikler ve yüzükler tam size nazaran. Modası geçmeyen eklem yüzüklerini kullanabilir ve altın takılar tercih edebilirsiniz. Beyaz altın ve rose gold sezonun en trend takıları içinde. Kolye seçimleriniz ise mütevazi tasarımlardan yana olmalı. İnce zincirli kolyelerle kombin yapabilirsiniz

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir